Банки. Кредити. Депозити, Приватизація Автор: RomanK Друкувати

Продаж "Ощадбанку" поставили на паузу

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: Ощадбанк

  Процес приватизації державного Ощадбанку поставили на паузу.

  5242_011990_n1.jpg (75.24 Kb)


  Це зробили через повномасштабне вторгнення Російської Федерації. Про це розповів голова правління банку Сергій Наумов в інтерв'ю виданню "Мінфін".

  "Ми продовжуємо співпрацю з Європейським банком реконструкції та розвитку, зокрема, за програмою торговельного фінансування, але зрозуміло, що роботу з приватизації Ощадбанку поставлено на паузу. Зараз це не у пріоритеті", – заявив він.

  Процес призупинили через те, що стратегію банку підкоригували через оновлення Кабміном стратегічних напрямів діяльності держбанків.

  Зараз в банку працює комісія, яка збирає інформацію із різних джерел про збитки установи, завдані внаслідок війни.

  "Це дуже скрупульозна робота: треба задокументувати усі випадки, зібрати свідчення. Ми маємо намір подавати позови до міжнародних судів, а там вимоги до доказової бази є дуже серйозними", – розказав Наумов.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми