Суспільство, Транспорт та авто Автор: RomanK Друкувати

Українські інженери розробили безпілотний трактор для розмінування

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: машина для розмінування

  Окрім появи західної техніки, в Україні намагаються створювати вітчизняні екземпляри для виконання робіт із розмінування територій.

  6260_1556035560_atoo.jpg (52.19 Kb)


  В умовах війни в Україні потрібна не лише військова техніка. Так, наразі однією з головних проблем для повоєнної України стануть заміновані території. Розв’язувати цю проблему спробували машинобудівники з Харкова, які презентували Юлії Свириденко свою інноваційну розробку.

  Так, українські інженери розробили безпілотний трактор для розмінування на базі Т-150, який дозволить ефективно та найголовніше — безпечно очищати забруднені мінами території. Подібне компонування та наявність великої кількості старих тракторів як основа проекту робить український аналог у 10 разів дешевшим за закордонний.

  Оператор комплексу працює віддалено та має спеціальний пульт з усіма необхідними кнопками, джойстиками та камерою, які дозволяють максимально ефективно керувати важкою технікою. У похідному стані протимінний трал — причіп, у робочому — трактор їде задньою частиною вперед, що дозволить розмінувати територію перед собою.

  Щоб захистити трактор загалом та його органи управління, кабіна та відсік із двигуном обшиті бронелистами. У Мінекономіки заявили, що зацікавлені у масштабуванні виробництва такої техніки, оскільки темпи розмінування України потрібно прискорювати, а особливо гостро це питання постане після повернення всіх тимчасово окупованих територій у межах 1991 року.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми