Робота. Зарплата. Пенсії, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Який % українців офіційно працевлаштувалися у Європі

  • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: робота, біженці, Європа

    Понад 60% українців, які виїхали від війни до країн Європи, офіційно працевлаштувалися. Найбільший відсоток зайнятості фіксується у Польщі – там знайшли роботу 65% працездатних українських біженців. А Німеччина виявилася серед країн із найгіршим результатом. Це підтверджує, що люди не поспішають працювати в країнах з високим рівнем соцвиплат. І незабаром така ситуація зміниться.

    2341_im8x383-ukraine-eu_volynnews.jpg (51.95 Kb)

    У кількісному співвідношенні Польща також лідирує за працевлаштуванням українців, бо там перебуває 950 тис. українців. Про це свідчать дані єврокомісаріату з питань зайнятості та соціальних прав, а також місцевих опитувань та аналітиків International migration outlook, пише PaySpace Magazine.

    Друге місце серед 11 країн, які потрапили до аналітичного зведення, посіла Велика Британія. Там працевлаштувався 61% українців із 246,8 тис.

    У Швеції знайшли роботу 56% українців із загальної кількості у 41,4 тис. А у Литві та Чехії працюють 53% та 51% відповідно серед 50,7 тис. та 368,7 тис. українських біженців.

    Данія, Нідерланди та Естонія показують однаковий рівень працевлаштування – 46%. У Франції та Ірландії роботу знайшли близько третини тисячі переселенців. У самій Україні нове постійне місце роботи отримали 40% внутрішньо переміщених осіб (4,9 млн).

    Найменший відсоток зайнятості – у Німеччині, Італії та Швейцарії. Це лише 19% серед 1,1 млн, 167,5 тис. та 66,1 тис. українців відповідно. Швейцарія та Німеччина вже планують полегшити процедури працевлаштування, щоб значно підвищити цей показник.

    Статистика підтверджує пряму залежність рівня працевлаштування від величини соцвиплат. Так, у Чехії (53% працевлаштованих) українцям виплачують по 200 євро за перші п'ять місяців перебування, а потім сума скорочується до 130 євро. У Польщі (65%) одноразова допомога становить 66 євро, щомісячну виплату 110 євро отримують лише сім'ї з дітьми.

    А от у Німеччині (19%) щомісяця виплачують 502 євро на дорослу людину та додатково 420 євро на дитину. Проте вже з 2024 року правила оформлення соцвиплат у цій країні можуть змінитись, а фактична допомога для нових біженців – зменшитись приблизно до 400 євро.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

    Рекомендуємо

    Zero Trust без потрясінь: як перейти на нову модель кіберзахисту без ризику для бізнесу Zero Trust без потрясінь: як перейти на нову модель кіберзахисту без ризику для бізнесу
    Уявіть: кожен запит доступу до ресурсів вашої компанії перевіряється ретельно, незалежно від того, хто і звідки намагається підключитися. Цю ідею покл...
    Найпопулярніші вакансії у Білій Церкві Найпопулярніші вакансії у Білій Церкві
    Біла Церква, як одне з найбільших міст Київської області, пропонує широкий спектр можливостей для працевлаштування. Незалежно від того, чи ви тільки п...
    Топ-10 мільярдерів: Ілон Маск знову очолив рейтинг найбагатших людей світу Топ-10 мільярдерів: Ілон Маск знову очолив рейтинг найбагатших людей світу
    У 2025 році засновник компаній SpaceX та Tesla Ілон Маск знову очолив рейтинг найбагатших людей світу за версією Bloomberg Billionaires Index, з капіт...
    Підписатись не коментуючи
    E-mail:

    День в фотографіях Всі фотографії

    Актуальні теми Всі актуальні теми