Робота. Зарплата. Пенсії, IT технології та телекомунікації, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Топ-10 міст для віддаленої роботи

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: віддалена робота

  Дистанційна робота залишається важливим трендом на глобальному ринку праці. Саме тому IT-фахівці та інші дистанційники постійно шукають найбільш сприятливі місця для такого типу зайнятості. У 2023 році лідерами стали Барселона (Іспанія), Торонто (Канада) та Пекін (Китай) .

  00_5d03ac6782765.jpg (35.65 Kb)


  Саме в цих містах робота з дому дозволяє найкраще поєднувати бізнес-зайнятість з подорожами, комфортними переїздами та відпочинком. Такі результати показало дослідження International Workplace Group (IWG), пише CNBC .

  Топ-10 міст для віддаленої роботи

  Барселона, Іспанія).
  Торонто (Канада).
  Пекін, Китай).
  Мілан (Італія).
  Нью-Йорк, США).
  Ріо-де-Жанейро (Бразилія).
  Амстердам (Нідерланди).
  Париж, Франція).
  Джакарта (Індонезія).
  Лісабон (Португалія).
  Таким чином, міста Європи зайняли у топ-10 половину всіх місць . Друга половина розподілилася між Північною та Південною Америками, а також Азією. Міста з африканських країн, держав Близького Сходу та Австралії до списку лідерів не потрапили.

  Яким має бути ідеальне місто для роботи на віддаленні

  У ході дослідження міста отримували оцінки за шкалою від 1 до 10 за цілим рядом критеріїв. Враховувалися такі умови життя :

  клімат;
  культура;
  вартість проживання;
  транспорт та інфраструктура;
  доступність закладів харчування/магазинів та ціни на їжу та напої;
  рівень щастя місцевого населення;
  швидкісний інтернет та зв'язок;
  наявність гнучкого робочого простору.
  "Категорії було обрано, щоб розглянути оптимальне середовище для роботи за кордоном , включаючи базові вимоги до умов проживання", - пояснив регіональний менеджер IWG Singapore Даррен Роджерс.

  При цьому дослідження показало, що найголовнішим критерієм для віддалених співробітників є наявність швидкісного інтернету з високою пропускною здатністю. За його наявності "цифрові кочівники" готові упокоритися, наприклад, з високою вартістю проживання або несприятливою погодою.

  Втім, поєднання кількох сприятливих критеріїв залишається ще бажанішим. Так, Барселона та Торонто вирвалися в лідери, завдяки наявності швидкісного інтернету одночасно з розгалуженою транспортною системою та відносно низькими цінами на проживання. А перше місце за швидкістю інтернет-з'єднання посів Сінгапур (9 балів). Але ось у загальному рейтингу це місто опинилося лише на 21-му.

  Наприклад, середня місячна оренда плата за квартиру в Барселоні коштуватиме приблизно 1158 доларів (42,7 тис. грн), а в Торонто – 1769 доларів (65,2 тис. грн). Для порівняння у Нью-Йорку житло коштуватиме 3632 доларів (134 тис. грн). Пекін, який посів 3 місце добре показав себе в таких категоріях "культура", "проживання" і "транспортні витрати".

  Крім цього, Барселона опинилася на 1-му місці ще й завдяки вдалому поєднанню теплого клімату та великої кількості культурних об'єктів . Тобто це місто буде ідеальним місцем для тих, кому важливі не лише хороші умови для роботи, а й якісне дозвілля.



  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми