Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

На яку зарплату з надбавкою розраховують ЗСУ

  • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: зарплата, ЗСУ

    Усім військовослужбовцям ЗСУ із 1 березня 2022 року підвищили грошове забезпечення (зарплати) на 30%, що передбачає виплату щомісячних премій, збільшення надбавки за особливості проходження служби. Окрім того, під час дії воєнного стану їм виплачується додаткова грошова винагорода у розмірі від 30 тис. до 100 тис. грн.

    0460_783.jpg (35.2 Kb)

    Додаткові виплати військовим передбачені постановою Кабміну від 28 лютого 2022 року № 168.
    Хто має право на 30 тис. грн винагороди щомісячно
    Під час війни, тобто з 24 лютого, всім військовослужбовцям (виняток — строковики), окрім основної зарплати, виплачується додаткова винагорода у розмірі 30 тис. грн на місяць.
    Ця надбавка стосується не лише тих, хто служить у ЗСУ, а й в СБУ, Службі зовнішньої розвідки, Головному управлінні розвідки Міноборони, Нацгвардії, Держприкордонслужбі, Управлінні державної охорони, Державній службі спеціального зв’язку та захисту інформації, Державній спеціальній службі транспорту, співробітників ДСНС та Нацполіції.

    Скільки ж наразі отримує на місяць, наприклад, стрілець Сухопутних військ з урахуванням кваліфікації, звання та додаткової винагороди? За даними Міноборони України, сумарно виходить 43 233 грн, у командира бригади це буде 62 962 грн.

    Яка зарплата у військових на передовій
    Військовослужбовці, які беруть безпосередню участь у бойових діях (зокрема й строковики), також отримують щомісячне грошове забезпечення та додаткову винагороду у розмірі 100 тис. грн пропорційно часу участі у таких заходах.
    Відповідно, той самий стрілець Сухопутних військ, який перебуває на передовій, разом з додатковою винагородою отримує 113 244 грн щомісячно, а командир бригади — 132 962 грн.
    Як військовослужбовцям отримати виплати
    Треба прибути до військової частини, пересвідчитися у командира, що є наказ про зарахування на відповідну посаду, та приступити до виконання обовʼязків.
    Надати у фінансовий відділ військової частини реквізити своєї банківської картки, якщо картки немає — документи для відкриття рахунку у банку.
    Після цього частина подає заявку на виплати до Міністерства оборони.
    Міноборони перераховує кошти частині, а та вже на банківську картку військовослужбовця.
    Куди звертатися у разі виникнення проблем з виплатами
    Звернутись до заступника командира по роботі з особовим складом.
    Якщо це не допомогло, звернутися до фінансистів військової частини.
    Або ж зателефонувати на гарячу лінію Департаменту фінансів Міністерства оборони України: (044) 271-35-59, яка працює з 08:00 до 18:00.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Валютний майнінг: шлях до щоденного доходу від $500 до $1000 Валютний майнінг: шлях до щоденного доходу від $500 до $1000
Ласкаво просимо в захоплюючий світ пасивного доходу! Якщо ви шукали спосіб легко заробити гроші, насолоджуючись вільним часом, не шукайте далі. Сьогод...
Натяжные потолки: идеальное решение для вашего дома Натяжные потолки: идеальное решение для вашего дома
Натяжные потолки — это современное и практичное решение для обновления интерьера вашего дома. Они представляют собой полотно, натянутое на металлическ...
Венчур білдер CLUST виводить бренд вітамінів Perla Helsa на ринок Польщі Венчур білдер CLUST виводить бренд вітамінів Perla Helsa на ринок Польщі
Венчур білдер CLUST оголосив про співпрацю з відомим українським брендом вітамінів і дієтичних добавок Perla Helsa та вихід на ринок Польщі. Тестувати...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми