Робота. Зарплата. Пенсії, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Скільки біженців отримали роботу у Польщі

  • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: суспільство, робота

    У Польщі працевлаштувалися 358 тис. українських біженців. Найбільше робочих місць українцям дали у Мазовецькому воєводстві (79 тис. осіб).

    3606_630_360_1447159516-9176.jpg (142.96 Kb)

    Про це у своєму мікроблозі у Twitter повідомило Міністерство сім’ї та соцполітики Польщі. «Роботу в Польщі вже знайшли 358 000 громадян України», — зазначили у відомстві.
    Більшість людей почали працювати у воєводстві:
    Мазовецьке воєводство (79 тис.),
    Нижня Сілезія (37,9 тис.),
    Лодзинське воєводство (35,2 тис.),
    Велика Польща (33,3 тис.).
    Згідно з опитуванням польського Інституту ринкових та громадських досліджень (IBRIS), понад 70% опитаних поляків вважають працевлаштування необхідною умовою, щоб українці залишились у країні. Більше вільних вакансій є у маленьких містах.

    "Зверніть увагу на менші міста. Там дешевше житло і більше роботи, адже великі промислові підприємства переважно розташовані у вільних економічних зонах поза великими агломераціями.
    Шукайте роботу з проживанням — більшість великих агентств із працевлаштування надають таку можливість", — повідомляє видання.
    Зарплати
    Раніше повідомлялось, що у Польщі українські біженці (переважно жінки) без знання мови та особливих навичок отримують від 23,1 до 24,5 тис. грн. Найчастіше вакансії пропонують на підприємствах харчової промисловості, у сфері обслуговування та на логістичних складах.
    У Польщі українським біженцям пропонують роботу в ресторанах, на складах та заводах. Заробітна платня — від 20 тис. грн. Найменше заробляють оператори машин на виробництві.
    Як біженцям знайти роботу за кордоном чи в Україні?
    На рибзаводах та м’ясокомбінатах (розбір м’ясної та рибної продукції) українкам платять 23,1 тис. грн на місяць. «Робота в логістиці та e-commerce також затребувана серед українських жінок, які не знають мови та не мають досвіду. На комплектації замовлень та товарів на місяць можна заробити 3200 злотих на місяць (21,7 тис. грн)», — зазначають аналітики.
    У туристичний сезон більше пропозицій з’являється у сфері HORECA (готелі та ресторани). Для покоївок та помічниць на кухні пропонують зарплату в 3500-3600 злотих (23,8-24,5 тис. грн). У 2022 році мінімальна зарплата в Польщі становить близько 2363.57 злотих (16 тис. грн).



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Мед з горіхами: смачне поєднання для здоров'я та задоволення Мед з горіхами: смачне поєднання для здоров'я та задоволення
Мед та горіхи - це не лише смачні делікатеси, але й корисні продукти, багаті поживними речовинами. Їх комбінація створює ідеальне поєднання смаку, аро...
Магазин Магазин "Аквадом": Ваш путь к здоровью и благополучию
В современном мире одним из важнейших аспектов заботы о здоровье является качество потребляемой воды. Ведь вода играет ключевую роль в поддержании жиз...
Ідеальний вибір для сім'ї: огляд Volvo EX30 Ідеальний вибір для сім'ї: огляд Volvo EX30
Коли справа доходить до вибору автомобіля для сім'ї, безпека та комфорт стоять на першому місці. Однак не менш важливими є стиль та екологічність. З у...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми