Робота. Зарплата. Пенсії, Освіта та наука Автор: RomanK Друкувати

Названо зарплати вчителів та директорів у Києві

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: зарплата, вчителі

  У Києві вчителі отримують більші зарплати через надбавки, доплати та премії з міського бюджету. Директорка департаменту освіти і науки КМДА Олена Фіданян розповіла, скільки заробляють педагоги у столиці.

  2894_1463683733_1072.jpg (65.68 Kb)

  Але, за її словами, життя в Києві значно дорожче. До того ж, столиця – це місто великих можливостей, і у вчителів завжди є спокуса знайти роботу з кращою зарплатою.

  Фіданян наголосила, що з 1 січня 2022 року:

  вчитель вищої категорії в столиці отримуватиме на руки разом з усіма доплатами 14 тисяч гривень,
  а вчитель без категорії – 7 751 гривень. Але це за умови, якщо він працює на ставку (18 годин на тиждень).
  Вона додала, що більшість вчителів у Києві працюють на півтори ставки, відповідно у них сума буде більшою.

  Скільки отримує директор школи? Чиновниця каже, що здійснювати освітню реформу неможливо без підвищення зарплат директорам та їхнім заступникам. Адже не можуть вчителі змінити систему в школі, якщо адміністрація цього не підтримує.

  Ситуація така: молодий директор, маючи лише адміністративні години (якщо він не викладає), з 1 січня з усіма надбавками та доплатами отримуватиме 12 367 гривень “чистими”, – сказала Фіданян.

  Тобто учитель може отримати більше, хоча директор, на відміну від нього, має чіткий 8-годинний робочий день. Зарплата педагога залежить від стажу, категорії тощо, а керівника школи – лише від кількості учнів у закладі.

  Освітянка додає, що у Києві давно встановили надбавки до зарплати адміністрації школи. Тож, окрім надбавок за вислугу років та престижність педагогічної праці, з міського бюджету директору виплачують:

  надбавку за складність і напруженість у роботі — 50% до окладу,
  одноразову грошову винагороду (100% до окладу), премію.
  Зрештою директор, який має великий стаж і 9 годин педагогічного навантаження щотижня, отримує досить пристойну зарплату.

  На думку Фіданян, найгірша ситуація у Києві з помічниками вихователя дитячих садків (нянями), у яких зарплата — мізерні 5 тисяч гривень. Адже стільки ж отримує прибиральниця, яка не має справи з дітьми.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми