Фінанси. Гроші. Валюта, Банки. Кредити. Депозити, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

В обмінниках різко підскочив курс долара

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: курс долара

  В Україні подорожчав готівковий долар Вранці 19 вересня банки виставили курс валюти на середньому рівні 37,8–38,5 грн., що на 3 коп. більше у купівлі, ніж було днем ​​раніше, та на 10 коп. - в продажі.

  5093_2477751.jpg (87.79 Kb)


  З усіх великих банків найдорожче купує долар Креді Агріколь Банк – 38 грн. Дорожче за середні 37,8 грн валюту купують також:

  Сенс Банк – 37,9 грн.;
  Ощадбанк – 37,85 грн.
  Найнижчий курс купівлі виставив OTP Bank – 37 грн. В інших великих установах американська валюта коштує 37,3-37,8 грн.

  Продає її найдорожче теж Креді Агріколь Банк – 38,95 грн. А дорожче за середні 38,5 грн також:

  Ощадбанк – 38,75 грн.;
  Укрексімбанк – 38,6 грн.
  Найдешевше продає американську валюту теж OTP Bank – 38 грн. Інші великі банки виставили її курс на рівні 38,25-38,5 грн.

  При цьому слід розуміти, що ці ціни можуть відрізнятися від фактичного курсу в банках. Бо там можуть виставляти додаткові комісії.

  Також деякі великі банки встановлюють і картковий курс, але зараз він працює тільки для операції купівлі іноземної валюти з наступним внесенням на депозит. Просто так купити долари на картку неможливо – заборона діє ще з початку війни.

  В обмінниках різкий стрибок

  На чорному ринку курс долара різко підскочив. 19 вересня його виставили на середньому рівні 38,42/38,6 грн., що:

  на 27 коп. більше у покупці, ніж днем ​​раніше;
  на 30 коп. - в продажі.
  Стабільний курс НБУ

  Офіційний курс долара, за даними Нацбанку , залишається фіксованим. Він складає 36,56 грн.

  Долар буде дорожче, ніж очікувалося

  Загалом протягом 18-24 вересня готівковий долар в Україні коштуватиме дорожче, ніж передбачалося раніше. Якщо наприкінці минулого тижня курс американської валюти прогнозувався на рівні 36,8-37,8 грн , то зараз – 37,25-38,25 грн. Причина - зняття Нацбанком частини обмежень на здійснення валютних операцій .

  "Це може суттєво відбитися на готівковому курсі. Так, протягом тижня можливі коливання відбуватимуться у новому коридорі: 37,25-38,25 грн", – пояснив начальник департаменту казначейства Глобус Банку Тарас Лісовий.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми