Фінанси. Гроші. Валюта, Фото Автор: RomanK Друкувати

Топ-5 бізнесів як "додатковий заробіток"

 • Джерело: znaj.ua.  → Ключові теги: робота, бізнес

  Найкраще починати власну справу, паралельно працюючи на основній роботі. Таким чином ризик прогоріти й втратити стабільний заробіток стає мінімальним, радять спеціалісти. Для бізнесу під час роботи бажано, аби керівництво було лояльним до відлучання з офісу й до частих телефонних розмов.


  Пропонує 5 бізнесів, якими можна займатися паралельно із основною роботою.

  5035_69791_uod2mniuimhz_w_700.jpg (40.7 Kb)

  Компанія перевезень

  Для відкриття цього бізнесу варто вкласти 5-7 тис. грн у простий сайт й мати базу даних із власниками водіїв із машинами, а також у просування цієї послуги у соцмережах. Робота керівника бізнесу з перевезень полягає в тому, що він є посередником між замовником і водієм. Із кожної вартості перевезення водії платять 15%.

  "Всі умови на сайті мають бути прописані чітко. Водії теж повинні ними володіти. У цьому бізнесі важливо вчасно брати слухавку й оперативно вирішувати питання. Якщо маєте можливість зв'язуватися із водіями через інтернет, то це це буде додатковим плюсом, бо зможете відповідати клієнтам миттєво про авто, час прибуття і з'ясовувати інші нюанси", - пояснює Олександр Бойко, спеціаліст із особистих фінансів.

  8131_69791_wkotxolm02in_w_700.jpg (91.41 Kb)

  Бюро перекладів

  Цей бізнес найуспішніший у великих містах, де є посольства і консульства. Адже за авторизованими перекладами звертаються найчастіше при підготовці документів для поїздки за кордон. У його відкриття багато грошей вкладати не треба — основне — мати знайомих у посольствах і консульствах.

  "Бюро перекладів — це його власник і 2-3 перекладачів, що володіють різними мовами. Власник бере замовлення й надсилає його перекладачем. Запорукою цього бізнесу є лобіювання ваших інтересів у якомусь із посольств. Бажано, щоб до вас радив звернутися якийсь клерк посольства, або там була ваша реклама", - каже спеціаліст.

  Завдяки бюро перекладів можна заробляти 2-2,8 тис. грн у місяць.

  Такий бізнес у Києві дає середній дохід від 3 до 7 тис. грн, залежно від кількості замовлень

  4020_69791_sz9t0sfytrty_w_700.jpg (79.92 Kb)

  Клінінгова компанія

  Для відкриття цього бізнесу потрібен іще один компаньйон або найманий працівник. Крім цього варто купити потужний пилосос, полірувальну машину та пристрій для миття вікон. А також — побутову хімію. На це потрібно близько 30 тис. грн. Варто ще й сайт замовити. Це обійдеться ще 4-5 тис.

  "Одне генеральне прибирання у Києві невеликої квартири до 50 квадратів коштує від 1 тис. гривень. Вартість витрат на нього — близько 150 гривень. Це ганчірки, проїзд і мийні засоби", - каже Геннадій Клима. Він працював у клінінговій компанії друга.
  Клінінгова компанія низької успішності заробляє у місяць 6-7 тис. грн.

  9860_69791_q1ktppfxiluf_w_700.jpg (130.01 Kb)

  Упаковка подарунків

  Для цього бізнесу потрібно орендувати точку о торговельному центрі або на ринку. Це обходиться у 3-5 тис. грн, залежно від рівня торгівельного центру. Крім цього варто платити зарплату упаковщику подарунків і закуповувати необхідні матеріали. Це ще 4 тис. грн.
  Всередньому точка із упаковки подарунків приносить у місяць 12-14 тис. грн.

  "Із цього доходу треба виділити гроші на зарплату та на оренду. Власнику лишиться приблизно 4 тисячі. Це у Києві й в період ділового періоду — із вересня по квітень. Влітку заробітки падають. Дуже важливо правильно обрати місце для упаковки подарунків", - говорить Олена Ганзій, вона упаковує подарунки на рику неподалік метро "Петрівка".
  Щоб ця справа була успішною, власник не обов'язково повинен бути там присутнім чи їздити на точку щодня.

  "Керувати цим бізнесом можна, працюючи на основній роботі. У робочий час треба піднімати слухавку й домовлятися про прибирання. А потім після роботи їхати й наводити лад у когось вдома або у офісі", - каже він.

  1010_69791_sqtz4y2suipf_w_700.jpg (26.36 Kb)

  Перепродажі

  Перепродажі — особливо вигідний бізнес для тих, хто має друзів чи родичів за кордоном. Їм можна замовляти недорогі у Німеччині чи Італії товари й тут перепродувати.

  "У Німеччині замовляють одяг для доросих і дітей, місцеву побутову техніку й дитячі автокрісла. Це все там дешевше, ніж у нас мало не удвічі. У Італії вигідно замовляти каву і спагетті. Перевозити пакунки можна через приватних перевізників, які своїми мікроавтобусами курсують із України в інші держави. Перевозять переважно особисті речі", - каже Олександр Бойко.
  Привезені речі фотографують і виставляють на продаж у соцмережах і безкоштовних сайтах із продажу.

  "На реалізації контрабандної кави із Італії можна заробити, наприклад, 3 тисячі гривень у місць. На перепродажі дитячих речей із Німеччини — 4-4,5 тисяч. Для цього, звісно, прийдеться нерідко відлучатися на пошту — отримувати одні посилки й відправляти інші", - пояснює він.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми