Фінанси. Гроші. Валюта, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Як досягати фінансового успіху: корисні поради

  • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: фінансовий успіх, поради

    Сьогодні більшість українців не мають чіткого фінансового плану. Але домогтися фінансового благополуччя й примножити свої матеріальні засоби можна, тільки приклавши власні зусилля.

    9916_1470992131_7a72d90f31f9fb52c5168c052d0361c8_650x410_1_650x410.jpg (40.12 Kb)

    Фінкульт зібрав декілька порад, щоб досягати фінансового успіху.

    Розробіть стратегію, яка відповідає вашим конкретним життєвим обставинам. Розпочніть із постановки фінансових цілей та складання особистого фінансового плану.

    Встановіть конкретну фінансову ціль, наприклад, заощадження на новий автомобіль або власну квартиру. Це надихне вас розумно використовувати свої гроші.

    Свідомо ведіть особистий бюджет. Розробіть план доходів та витрат, щоб знати, скільки грошей ви заробляєте та як вони витрачаються. Ведення особистого бюджету допоможе контролювати свої фінанси.

    Формуйте фінансову «подушку безпеки». Регулярно робіть внески від 10−20% частини свого доходу, поступово відкладаючи, цим ви вже інвестуєте у своє майбутнє. Постійні невеликі заощадження можуть швидко наростати, забезпечивши фінансову стабільність у майбутньому.

    Користуйтеся правом на податкову знижку. Це можливість повернути частину сплаченого загальнодержавного податку на доходи за певні послуги — «кешбек від держави» (стаття 166 Податкова знижка. Податкового кодексу України).

    Вчіться інвестувати свої гроші. Дослідіть різні види інвестицій, такі як акції, облігації або нерухомість.

    Оцінюйте фінансові ризики, щоб уникати фінансових втрат. Ретельно аналізуйте доходи та витрати, дізнавайтесь, де можна зекономити, мінімізувавши зайві витрати.

    Користуйтесь порадами фінансових консультантів, адже вони, як досвідчені лікарі, здатні кваліфіковано оцінити стан вашого фінансового здоров’я, дати цінні поради, враховуючи ваші особисті життєві обставини.

    Напрацьовуйте позитивну кредитну історію. Уникайте накопичення боргів, які можуть негативно вплинути на ваші фінансові можливості. Якщо маєте кредит у банку, що ліквідується Фондом гарантування вкладів, протягом року можна приєднатися до оновленої програми пільгових умов погашення кредитної заборгованості перед банками, що в ліквідації.

    Удосконалюйте свої навички, інвестуйте в освіту — це запорука фінансової грамотності, ефективності в господарюванні.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

    Рекомендуємо

    Zero Trust без потрясінь: як перейти на нову модель кіберзахисту без ризику для бізнесу Zero Trust без потрясінь: як перейти на нову модель кіберзахисту без ризику для бізнесу
    Уявіть: кожен запит доступу до ресурсів вашої компанії перевіряється ретельно, незалежно від того, хто і звідки намагається підключитися. Цю ідею покл...
    Найпопулярніші вакансії у Білій Церкві Найпопулярніші вакансії у Білій Церкві
    Біла Церква, як одне з найбільших міст Київської області, пропонує широкий спектр можливостей для працевлаштування. Незалежно від того, чи ви тільки п...
    Топ-10 мільярдерів: Ілон Маск знову очолив рейтинг найбагатших людей світу Топ-10 мільярдерів: Ілон Маск знову очолив рейтинг найбагатших людей світу
    У 2025 році засновник компаній SpaceX та Tesla Ілон Маск знову очолив рейтинг найбагатших людей світу за версією Bloomberg Billionaires Index, з капіт...
    Підписатись не коментуючи
    E-mail:

    День в фотографіях Всі фотографії

    Актуальні теми Всі актуальні теми