Фінанси. Гроші. Валюта, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Як увійти до 1% найбагатших людей світу

  • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: гроші, фінанси

    Кожна людина прагне заробляти більше. Дехто навіть прагне потрапити до клубу найзаможніших осіб, який часто називають 1%. Проте, як виявилося, у кожній країні поріг входу різний.

    1930_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)

    Про це пише Bloomberg.

    Для прикладу, щоб увійти до 1% найбагатших людей у Монако, потрібно володіти капіталом у розмірі 12,4 мільйона доларів. Ця країна є лідером у рейтингу.

    До трійки лідерів також увійшли Швейцарія та Австрія, де поріг входу до клубу багатіїв становить 6,6 мільйона доларів та 5,5 мільйона доларів чистого капіталу відповідно.

    У США перетнути цей поріг допоможе капітал у розмірі 5,1 мільйона доларів. До першої п’ятірки також входить Нова Зеландія з 5,2 мільйона доларів.

    Нові дані свідчать про те, що пандемія та зростання вартості життя посилюють проблему розриву між бідними та багатими країнами. Зокрема, поріг входу до 1% найбагатших осіб у Монако у понад 200 разів перевищує аналогічну позначку у Філіппінах, де цей показник становить всього 57 тисяч доларів.

    Згідно з даними Світового банку, домогосподарства з низьким рівнем доходів на глобальному рівні відчувають на собі тягар інфляції. Через це вони вимушені збільшити частку витрат з бюджету на базові потреби:
    їжу;
    житло.
    Паралельно 500 найзаможніших людей світу з почату 2023 року зафіксували зростання своїх статків майже на 600 мільярдів доларів.
    Хоча в 2022 році кількість надбагатих людей у світі скоротилася на 3,8% до приблизно 580 000 після різкого зростання в попередньому році. 500 найбагатших людей світу цього року додали майже 600 мільярдів доларів до своїх загальних статків.

    Країни Близького Сходу, включаючи Об'єднані Арабські Емірати та Саудівську Аравію, спостерігали зростання минулого року, оскільки ціни на енергоносії відновилися.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Конструктор сайтів Weblium підводить підсумки 2024 року та ставить плани на 2025-й Конструктор сайтів Weblium підводить підсумки 2024 року та ставить плани на 2025-й
Глобальний конструктор сайтів з українським корінням, Weblium, підбив підсумки насиченого 2024 року, в якому компанія досягла значних результатів у ро...
Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024» Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024»
«Українська народна премія – 2024» стала підтвердженням того, що український бізнес здатний створювати продукти світового рівня. Лідери у понад 30 кат...
KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній
KYC – Know Your Customer, або принцип "Знай свого клієнта", — це вимога, яка вже давно стала невіддільною частиною роботи банків...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми