Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Прогноз по гривні до кінця тижня

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: гривня, долар, валюта

  Курс долара в Україні впродовж наступного тижня (27 березня – 2 квітня) майже не зазнає корективів. Готівковий курс буде на рівні 37,8-38,8 грн/$.

  5530_1463683733_1072.jpg (65.68 Kb)


  У свою чергу курс євро становитиме 40-41 грн/€. Такий прогноз озвучив Герман Марченко, директор департаменту казначейства Акціонерного Товариства "КОМІНБАНК" (COMINBANK).

  Експерт зауважив, що наразі на ринку немає ознак істотних змін:

  перегляд офіційного курсу валют малоймовірний;
  зберігається баланс між попитом і пропозицією на готівку;
  після продовження на 4 місяці дії "зернової угоди" "експортна" валюта і надалі надходитиме в Україну;
  прогнозується інфляційний "спокій" (на рівні 0,7-0,8% на місяць).
  "Можемо констатувати, що завдяки ефективній роботі уряду та НБУ з початку року валютний ринок набув ознак системної стабільності. Важливими також є героїчні дії Збройних сил України, які не дають ворогові похитнути український опір. Героїзм ЗСУ – це впевненість у майбутньому, фундамент для економічного розвитку та психологічної стійкості суспільства. Тому, окрім суто економічних кроків, особливої ваги для економіки є здатність України здобути перемогу у війні", – сказав Марченко.

  Тому, підсумовує фахівець, впродовж наступного тижня курсова ситуація майже не зазнає корективів. Так, готівковий курс долара і євро будуть на рівні 37,8-38,8 грн/$ та 40-41 грн/€.

  В Україні банківська система пережила найскладніший рік у своїй історії. Закрилося всього кілька фінансових установ: і насамперед через російський капітал. Незважаючи на це, на ринку залишається кілька глобальних проблем.

  Тоді як самі банки незадоволені кількістю "поганих кредитів" (українці не повертають борги), у НБУ стурбовані тим, що обсяг гривневих депозитів надто низький.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми