Фінанси. Гроші. Валюта, Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

Що зміниться на ринку валют наступного тижня

  • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: курс долара, прогноз

    Наступного тижня на ринку валют зберігатиметься цілком стабільна ситуація, курсові «рамки» майже не зміняться — 37,8-38,8 грн за долар та 40-41 грн за євро.

    7283_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


    Про це в коментарі УНІАН розповів директор департаменту казначейства банку «Cominbank» Герман Марченко.

    «Наступного тижня на ринку валют зберігатиметься цілком стабільна і прогнозована ситуація. За незначної амплітуди ситуативних коливань готівкових долара та євро (на рівні 0,3 грн) та мінімальної різниці між курсами покупки та продажу, курсові „рамки“ майже не зміняться — 37,8-38,8 грн/дол. та 40-41 грн/євро», — сказав він.

    За словами Марченка, у надскладні часи НБУ вдалося зміцнити валютний ринок, вивести його на прогнозований і стабільний рівень. Це стосується, як офіційного курсу валют, так і депозитних програм з конвертацією та своєчасних валютних інтервенцій, що дають змогу «контролювати» попит на готівку.

    «Крім того, що дуже важливо, на стабільність впливають інші економічні чинники. Це низький рівень інфляції, експортні надходження валюти (головним чином це стосується збіжжя, адже після продовження зернової угоди ще на чотири місяці, за всіма ознаками, цей рядок доходу збережеться), поступове поновлення виробничих галузей (на це передусім впливає стабілізація в енергетичній сфері)», — сказав експерт.

    Марченко зазначив, що багато у чому економіка країни залежатиме від воєнних успіхів (від ефективних дій ЗСУ не лише в протистоянні з ворогом, а й поступовому звільненні українських територій), від психологічної стійкості суспільства, від прозорої внутрішньої та зовнішньої політики. Проте наразі підстав для «стратегічного» оптимізму набагато більше, ніж це було на початку року.

    «Таким чином, можна зробити обережний висновок, що в останні дні березня ситуація на валютному ринку залишатиметься майже „статичною“ (глобальні зміни не очікуються). Це варто вважати досить позитивною передумовою для поступового зростання економіки України», — резюмував експерт.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть  ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми