Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

У ЄС можуть припинити майнінг криптовалюти

  • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: криптовалюта, ЄС

    Криптовалюти стали повноцінною частиною фінансового світу. Вони ваблять своїми перспективами як численних приватних інвесторів, так і великий бізнес.

    7378_22.jpg (96.22 Kb)

    Та ринок криптовалют — це бурхлива річка, яка мало не щодень змінює напрям своєї течії. Тож, аби ви завжди були в курсі новин зі світу цифрових грошей, ми вирішили збирати та розповідати вам щотижня про головні події у світі криптовалют.
    Ось добірка найцікавішого за період з 17 до 23 жовтня 2022:
    🥇 Bitcoin у Книзі рекордів Гіннеса. У Книгу рекордів Гіннеса додали декілька визначних криптовалютних досягнень. Зокрема свою почесну сторінку отримав «биток», який був визнаний найдорожчою криптовалютою з ринковою капіталізацією у 816,69 мільярда доларів станом на 24 березня 2022 року. Про інші криптодосягнення, що стали рекордсменами, розповідаємо тут.
    До слова, минулого тижня аналітик і досвідчений криптотрейдер Тон Вейс в інтерв’ю Kitco News заявив, що Bitcoin досягне шестизначної ціни у 2023 році, ще до чергового халвінгу (зниження винагороди майнерів) в мережі BTC.
    💶 JP Morgan токенізуватиме депозити в євро. JP Morgan вже дозволяє токенізувати депозити в доларах США за допомогою JPM Coin. Тепер банк планує «найближчим часом» дозволити токенізувати депозити в євро на базі блокчейну.
    Навіщо це? Як кажуть у компанії, токенізовані гроші на блокчейні створюють ефективність, тому що вони виступають одночасно як запис вартості, забезпечують рух грошей і підтримують можливість програмування.
    Натомість поточний статус грошей полягає у тому, що вони існують в електронному вигляді в банківській базі даних з окремими платіжними каналами для переказу грошей. Це створює неефективність при переміщенні грошей між бухгалтерською книгою та платіжними системами.
    ⛏ У ЄС можуть припинити майнінг. З огляду на напружену енергетичну ситуацію, ЄС закликав держави-члени знизити споживання електроенергії майнерами криптовалюти. Крім того, Європейська комісія попередила, що держави-члени ЄС мають бути готовими призупинити видобуток криптовалюти.
    Там також звернули увагу на податкові пільги, які отримують криптомайнери в деяких державах-членах — євродепутати закликали їх скасувати хоча б на час кризи.

    💲 ФРС розкритикувала ідею запуску цифрового долара. Запуск CBDC (національної цифрової валюти) не зможе зміцнити становище долара на світовій арені. Такою думкою поділився член Ради керівників Федеральної резервної системи США Кріс Воллер.
    На думку економіста, актив сам по собі не зможе достатньою мірою зменшити традиційні проблеми, щоб запобігти шахрайству, крадіжкам та відмиванню грошей. Ба більше, Воллер каже, що впровадження CBDC буде пов’язане «з низкою витрат і ризиків, включно із загрозами кібербезпеки», а ці фактори «можуть скоріше нашкодити, ніж допомогти зміцненню позицій долара на міжнародному рівні».
    🏡 Американець купив реальний будинок через NFT-угоду. Американець купив будинок у Південній Кароліні через угоду на NFT-маркетплейсі. Як каже компанія-ріелтор Roofstock, така угода оформляється одним клацанням миші.
    Особняк із трьома спальнями обійшовся йому в $175 тис. За цю суму новий домовласник отримав невзаємозамінний токен, який підтверджує право власності. Покупець оплатив своє нове гніздечко монетами USD — цифровим стейблкойном, прив’язаним до долара США.

    Джеффрі Томпсон, керівник блокчейну компанії Roofstock, каже, що NFT-угода дуже спрощує і налагоджує відносини між продавцем і покупцем.
    «Токенізація нерухомості створює транзакції без проблем, спрощує процес і робить інформацію більш доступною. Вся екосистема існує з однією метою: щоб покупець і продавець мали довірчі стосунки», — зазначив фахівець.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як український малий бізнес змушений годувати чужі корпорації Як український малий бізнес змушений годувати чужі корпорації
Останнім часом ситуація в сфері інтернет-торгівлі стає дедалі загрозливішою. За даними Опендатабот та Прозорро, близько 30% малого бізнесу в Україні п...
Одна історія кар’єри в ІТ, яка могла не статися — шлях до успіху у кібербезпеці Одна історія кар’єри в ІТ, яка могла не статися — шлях до успіху у кібербезпеці
Що робити, коли життя несподівано змінює маршрут, а майбутнє стає розмитим? Як знайти себе, якщо опори більше немає, а університетський диплом чи попе...
Як Ploom допомагає зменшити дим і неприємний запах? Як Ploom допомагає зменшити дим і неприємний запах?
Усім відомо, що традиційне куріння сигарет супроводжується характерним димом і неприємним запахом, який залишається на одязі, у приміщеннях та на воло...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми