Бензин та енергетика, Влада та політики Автор: RomanK Друкувати

Суперечки між рф і Туреччиною: хто повинен керувати газовим хабом

  • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: Ердоган, путін, управління хабом

    Причиною стали розбіжності між РФ і Туреччиною про те, хто повинен ним керувати.

    6345_8fe77117-b6fca40dd11e583a04e0984db5d12c_1.jpg (26.31 Kb)

    Амбітний проект президента РФ Володимира Путіна по створення "газового хабу" у "дружній" Туреччині, який знову відкрив би "Газпрому" двері на європейський і світовий ринок, опинився на межі провалу.

    Хоча з моменту, коли Путін оголосив про ідею хабу пройшов вже майже рік, російсько-турецькі переговори буксують і супроводжуються розбіжностями, повідомляє Reuters з посиланням на два джерела, знайомі з ситуацією.

    За словами одного з них, предметом суперечок стали управлінські питання. "Вони борються за те, хто повинен керувати хабом", - пояснило джерело агентства.

    Інший співрозмовник Reuters, близький до "Газпрому", підтвердив "проблему": сторони не можуть домовитися про управління проектом.

    Ідея створення газового хабу в Туреччині
    У листопаді 2022 року президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган у телефонній розмові з президентом країни-агресора Володимиром Путіним обговорив пропозицію РФ створити хаб природного газу в Туреччині.

    Росія близька до угоди з Туреччиною про створення центру торгівлі природним газом, оскільки Кремль шукає альтернативні маршрути експорту палива. Таку заяву зробив президент країни-агресора Володимир Путін на чорноморському курорті Сочі, відкриваючи зустріч з турецьким колегою Реджепом Таїпом Ердоганом.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

"Дарниця" визнала підвищення цін на 120% за час війни, але звинувачує інших у дорогих ліках
Представниця фармацевтичного гіганта "Дарниця" Катерина Загорій в інтерв'ю визнала, що за останні роки компанія підвищила ціни на свої препарати на 12...
Невидимі загрози: як кіберзлочинці використовують персональні дані клієнтів та як запобігти цьому за допомогою європейських стандартів? Невидимі загрози: як кіберзлочинці використовують персональні дані клієнтів та як запобігти цьому за допомогою європейських стандартів?
Щосекунди у світі здійснюється близько 232 кібератак, і кожна з них може стати фатальною для вашого бізнесу. Витік персональних даних клієнтів —...
Не просто тренд: чому відповідальний бізнес стає новою нормою в Україні? Не просто тренд: чому відповідальний бізнес стає новою нормою в Україні?
Світ стикається з глобальними викликами — від екологічних криз до соціальних нерівностей — бізнес вже не може залишатися осторонь. Наша країна пережив...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми