Бензин та енергетика Автор: RomanK Друкувати

"Чорне золото" оновилося в ціні

  • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: нафта, ціна

    Ціни на нафту в четвер, 26 січня, залишаються стабільними. Ф'ючерси на американську нафту West Texas Intermediate (WTI) піднялися на 31 цент або 0,4% до 80,46 долара.

    2437_9yiwtie_650x410.jpg (35.22 Kb)

    Як повідомляє Reuters, ф'ючерси на нафту Brent зросли на 16 центів, або 0,2%, до 86,28 доларів за барель до 07:45 за Гринвічем.

    Як йдеться в матеріалі, майбутнє ембарго ЄС на російські продукти переробки нафти залишається основним джерелом занепокоєння для ринку.

    Ціни на нафту незначно змінилися після того, як дані показали зростання запасів нафти в США, який був меншим, ніж очікувалося.

    Запаси сирої нафти зросли на 533 тис барелів до 448,5 млн барелів за тиждень, що закінчився 20 січня, що істотно менше прогнозів зростання на 1 млн барелів, хоча, згідно EIA, запаси сирої нафти досягли найвищого рівня з червня 2021 року.

    Як говориться в матеріалі, зростання запасів обмежило зростання цін, оскільки він відображав зниження попиту на паливо на додаток до більш широких побоювань щодо уповільнення світової економіки.

    Війна в Україні та ситуація з нафтою:
    3 грудня 2022 року Рада Європейського Союзу ухвалила рішення про встановлення граничної ціни на нафту, що експортується з Росії, на рівні 60 доларів США за барель.

    5 грудня 2022 року нафтові санкції ЄС проти Росії набули чинності.

    Стеля цін означає, що з 5 грудня 27 країн Євросоюзу, Великобританія, США, Канада, Японія і Австралія будуть надавати послуги, пов'язані з російською танкерною нафтою, тільки в тому випадку, якщо її закупили за встановленою граничною ціною або нижче.

    З 5 лютого 2023 року буде заборонена закупівля російських нафтопродуктів.

    6 грудня 2022 року віце-прем'єр РФ Олександр Новак заявив про те, що країна-агресор планує створити і запустити механізм, який заборонить російським компаніям торгувати нафтою з країнами в рамках цінової стелі.

    9 грудня 2022 року стало відомо про те, що Росія розглядає можливість скорочення видобутку нафти в якості одного із заходів у відповідь на рішення західних країн про введення стелі цін на нафту.

    26 грудня 2022 року країна-агресор заявила про плани зменшити вплив ембарго шляхом збільшення експорту сирої нафти.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Чому варто придбати новий Айфон 15 Pro Max  Чому варто придбати новий Айфон 15 Pro Max
iPhоne 15 Pro Max зміг здивувати навіть найвибагливіших користувачів. Смартфон став ще потужнішим і швидшим, і у нього з'явилися нові опції. При цьому...
Чем занимается бывший ТОП-менеджер Чем занимается бывший ТОП-менеджер "Нафтогаза" Александр Кацуба: частная добыча газа, финансовые услуги, волонтерство
Александр Кацуба стал известен в начале 10-х годов благодаря работе в государственных энергетических гигантах. Выходцы из известной в Харькове бизнес-...
Валютний майнінг: шлях до щоденного доходу від $500 до $1000 Валютний майнінг: шлях до щоденного доходу від $500 до $1000
Ласкаво просимо в захоплюючий світ пасивного доходу! Якщо ви шукали спосіб легко заробити гроші, насолоджуючись вільним часом, не шукайте далі. Сьогод...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми