Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

Людина російського олігарха хоче купити банк в Україні

  • Джерело: finbalance.com.ua.  → Ключові теги: банки, Фукс

    ТОВ "ФК "Женева" і "Європейське ощадне товариство", які пов`язані з Андрієм Волковим (екс-глава Нацкомфінпослуг, екс-глава Альфа-Банку, контролює інвестбутік Investohills, що спеціалізується на роботі з проблемними активами), мають намір купити Промінвестбанк ("дочка" російського "Внєшекономбанку"), який виставлений на продаж держвиконавцями на виконання рішення міжнародного арбітражу за "кримським" позовом структур, афілійованих з Ігорем Коломойський та його партнерами.

    15_011990_n1.jpg (75.24 Kb)

    Про це фінкомпанії А. Волкова повідомили в системи розкриття інформації НКЦПФР.

    Як уточнюється, йдеться про намір придбати всі акції, виставлені на продаж, що становить 99,7726% статутного капіталу. Відповідний аукціон призначений на біржі ПФТС на 28 серпня.

    У листопаді 2018 року Андрій Волков публічно позиціонувався як представник ТОВ “Австро-угорська лізингова компанія” (попередня назва - “Укррослізинг”) - власника скандального майже двомільярдного боргу “Київського метрополітену”.

    А. Волков виступав від імені “Австро-угорської компанії”/”Укррослізинга” на засіданні комітету Київради, на якому розглядалося питання про затвердження мирової угоди щодо вказаного боргу столичного метро.

    Як повідомлялося, на початку 2018 року російсько-український бізнесмен Павло Фукс (відомий у т.ч. скупкою енергетичних активів “Сім’ї”) придбав “Укррослізинг” в російської держкорпорації “Внєшекономбанк” (власник Промінвестбанку). А вже в лютому 2019 року П. Фукс запевняв, що в 2018 році продав компанію “Укррослізинг” (наразі засновником “Укррослізингу”/"Австро-Угорської лізингова компанії" значиться кіпрська компанія "Укррослізинг Сайпрус Лімітед", бенефіціаром якої у держреєстрі вказаний Уве Крістіан Ешнер).

    Китайська корпорація CNBM не виключала зв`язок ТОВ "ФК "Веста" (серед засновників якої А. Волков; ця компанія відома викупом у ФГВФО мільярдних активів банків-банкрутів) з Павлом Фуксом.

    У липнs 2017 комітет з питань нагляду та регулювання діяльності банків, нагляду (оверсайта) платіжних систем НБУ вирішив відмовити в узгодженні придбання значної участі в Промінвестбанку Павлу Фуксу та нардепу Максиму Микитасю. Нацбанк зазначав, що потенційні покупці не надали необхідних документів для перевірки інвесторів щодо відповідності вимогам законодавства України.

    П. Фукс розповідав, що вони з І. Коломойським "дружать сім`ями" (цитата). І. Коломойський підтверджував, що спілкується з П. Фуксом, їх зустріч в Києві в травні 2019 року зафіксували журналісти. Бізнесмени були дотичними до об`єднання партії "Відродження" і "Довіряй ділам" для участі в парламентських виборах.

    НБУ заявляв, що потенційні покупці пакету акцій Промінвестбанку в розмірі 99,7726% на аукціоні на біржі ПФТС мають отримати попереднє погодження Нацбанку.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

    Рекомендуємо

    Імміграційний адвокат Альона Шевцова: ОАЕ спрощують імміграційне законодавство Імміграційний адвокат Альона Шевцова: ОАЕ спрощують імміграційне законодавство
    Об'єднані Арабські Емірати (ОАЕ) кардинально оновили свою візову політику. Імміграційні адвокати вважають, що ці зміни можуть перетворити ОАЕ на о...
    Трамп готує жорсткі санкцій проти рф Трамп готує жорсткі санкцій проти рф
    Президент США Дональд Трамп готовий підписати двопартійний законопроект про нові санкції проти Росії, які передбачають запровадження 500% мит щодо кра...
    Zero Trust без потрясінь: як перейти на нову модель кіберзахисту без ризику для бізнесу Zero Trust без потрясінь: як перейти на нову модель кіберзахисту без ризику для бізнесу
    Уявіть: кожен запит доступу до ресурсів вашої компанії перевіряється ретельно, незалежно від того, хто і звідки намагається підключитися. Цю ідею покл...
    Підписатись не коментуючи
    E-mail:

    День в фотографіях Всі фотографії

    Актуальні теми Всі актуальні теми