Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

Українці масово оформляють "кешбек" від Приватбанку

  • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Приватбанк

    21% опитаних українців оформили банківську картку для участі в програмі «Національний кешбек».

    1936_79_pb.jpg (63.4 Kb)

    Про це свідчать дані опитування, проведеного соціологічною службою Центру Разумкова.

    «Рівень участі у програмі тим вищий, чим вищий рівень добробуту респондентів (від 14% серед тих, хто відповів, що їх родина „ледве зводить кінці з кінцями“ до 24,5% серед тих, хто відповідає, що „живе забезпечено“)», — зазначають автори дослідження.
    Також він зростає із зростанням освітнього рівня респондентів (від 12% серед тих, хто має неповну або загальну середню освіту, до 28% серед тих, хто має вищу освіту). У програмі беруть участь лише 12% людей старшого (60 і більше років) віку, тоді як і в інших вікових групах — від 22% до 29%.
    Відповідаючи про головну причину, чому вони не оформили банківську карту для участі в цій програмі, більшість із тих, хто не бере в ній участі (або 40% усіх опитаних), назвали причиною відсутність інформації про програму.
    14% серед усіх опитаних вважають, що участь у цій програмі їм нічого не дасть, 8% просто ще не встигли оформити банківську картку для участі в програмі, але збираються це зробити пізніше.

    5% респондентів назвали головною причиною те, що їм незрозуміло, як саме потрібно оформлювати цю картку, і 2% — що процедура участі у програмі є надто складною.
    2% респондентів взагалі не користуються банківськими картками. 0,7% опитаних відповіли, що рідко купують українські товари.
    Неучасть у програмі «Національний кешбек» через відсутність інформації про неї частіше пояснюють жителі Південного (53,5%) та Західного (47%) регіонів. Чим нижчий рівень освіти респондентів, тим частіше вони вказують на цю причину (від 30% серед тих, хто має вищу освіту, до 50% серед тих, хто має неповну або загальну середню освіту).

    Також цю причину частіше називають представники найстаршої вікової групи (52%, тоді як в інших вікових групах — від 30% до 40%) та люди з низькими доходами (46% серед тих, хто відповів, що їх родина «ледве зводить кінці з кінцями» і 30,5% серед тих, хто відповідає, що «живе забезпечено»). Серед жителів сіл та селищ її назвали 47%, тоді як серед жителів міст — 36%.
    Чим вищим є рівень добробуту респондентів, тим частіше вони вважають, що участь у цій програмі їм нічого не дасть (частка таких зростає від 10% серед тих, хто відповів, що їх родина «ледве зводить кінці з кінцями» до 18% серед тих, хто відповідає, що «живе забезпечено»). Тоді як серед представників найбіднішої групи більшою, ніж по масиву опитаних загалом, є частка тих, хто взагалі не користується банківськими картками (7%).



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

    Рекомендуємо

    Zero Trust без потрясінь: як перейти на нову модель кіберзахисту без ризику для бізнесу Zero Trust без потрясінь: як перейти на нову модель кіберзахисту без ризику для бізнесу
    Уявіть: кожен запит доступу до ресурсів вашої компанії перевіряється ретельно, незалежно від того, хто і звідки намагається підключитися. Цю ідею покл...
    Найпопулярніші вакансії у Білій Церкві Найпопулярніші вакансії у Білій Церкві
    Біла Церква, як одне з найбільших міст Київської області, пропонує широкий спектр можливостей для працевлаштування. Незалежно від того, чи ви тільки п...
    Топ-10 мільярдерів: Ілон Маск знову очолив рейтинг найбагатших людей світу Топ-10 мільярдерів: Ілон Маск знову очолив рейтинг найбагатших людей світу
    У 2025 році засновник компаній SpaceX та Tesla Ілон Маск знову очолив рейтинг найбагатших людей світу за версією Bloomberg Billionaires Index, з капіт...
    Підписатись не коментуючи
    E-mail:

    День в фотографіях Всі фотографії

    Актуальні теми Всі актуальні теми