Депутатів нової Ради нарешті розсадили.
Майже всі місця навколо трибуни займе Партія регіонів.
За нею сидітимуть депутати, обрані від ПР на мажоритарних округах, "Батьківщина" залишиться фактично на тих же місцях, але в зменшеному вигляді", депутати "УДАРу" займуть майже всі колишні місця фракції НУНС, "а жовтим кольором позначені місця ВО "Свобода".
За словами Литвина, на даний момент лише представники УДАРу в неофіційних розмовах зазначили, що їх влаштовує таке розміщення.
"Батьківщина" запропонувала іншу схему розсадки. Тут депутати хочуть розміщуватися на тих самих місцях, але в дещо іншій конфігурації", - сказал керівник відповідної підгрупи Валентин Матвеев.
На зображенні: жовтий колір - "Свобода", червоний - КПУ, рожевий- "Батьківщина", коричневий - "Удар", синій - самовисуванці, зелений - ПР, темно-коричневий за місцями ПР - самовисуванці від ПР
Красотка Деми снова балует мужчин пикантными фото…
На смітнику під Дніпром знайшли мішки з мільйонами гривень (фото) …
Топ-10 найдорожчих українських бізнес-брендів …
Forbes опублікував фотографії нового iPhone 8…
iPhone 8: фоторепортаж…
В Інтернеті з’явилися фотографії єдиного курорту в "ДНР"…
Молоді мільярдери-холостяки: топ-10 рейтинг Forbes (ФОТО)…
У Франції знайшли закинутий автосалон жигулів (фото)…
В Англії продають замок за ціною квартири (ФОТО)…
Українська 500-тка в топ-15. Найкрасивіші гроші світу…
Додати коментар