Більше 3 тис. заяв на отримання закордонного паспорта подали жителі Криму, з 22 жовтня розпочнеться їх видача.

Про це інформує прес-служба Федеральної міграційної служби Росії.
"З завтрашнього дня ФМС Росії починає видавати закордонні паспорти жителям Криму. Приймати документи на оформлення закордонних паспортів міграційна служба розпочала у вересні поточного року. На сьогоднішній день кримчани подали близько 3 тис. заяв", - сказали в ФМС 21 жовтня.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Окупований Крим вирішив долучитися до "Південного потоку"
У так званий перехідний період жителям Криму не потрібно платити держмито за отримання закордонного паспорту, саме з цим фахівці пов'язують великий наплив бажаючих.
Глава Криму Сергій Аксьонов, на той момент тимчасово виконував обов'язки керівника суб'єкта федерації, виступив проти кардинальних заходів, запропонованих керівником управління ФМС. Аксьонов запропонував будь-яку допомогу з боку кримської влади в організації видачі закордонних паспортів, а також порадив ФМС створити електронну чергу. Аксьонов також повідомив, що буде вирішувати проблему з керівництвом ФМС.
Красотка Деми снова балует мужчин пикантными фото…
На смітнику під Дніпром знайшли мішки з мільйонами гривень (фото) …
Топ-10 найдорожчих українських бізнес-брендів …
Forbes опублікував фотографії нового iPhone 8…
iPhone 8: фоторепортаж…
В Інтернеті з’явилися фотографії єдиного курорту в "ДНР"…
Молоді мільярдери-холостяки: топ-10 рейтинг Forbes (ФОТО)…
У Франції знайшли закинутий автосалон жигулів (фото)…
В Англії продають замок за ціною квартири (ФОТО)…
Українська 500-тка в топ-15. Найкрасивіші гроші світу…