Готівкою у громадському транспорті наразі розраховуються 19% від усіх пасажирів.
У Львові з 1 вересня вартість поїздки у громадському транспорті при оплаті готівкою зросте на 5 грн – до 25 грн. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.
"Для жителів, які купують паперовий квиток у водія, поїздка коштуватиме 25 грн. Ця зміна торкнеться лише 19% від усіх пасажирів громадського транспорту – саме стільки людей зараз розраховуються готівкою", - розповіли у мерії.
Зазначається, що для 81% пасажирів, які валідують та оплачують проїзд безготівково, його вартість залишається незмінною: 13 грн – при оплаті загальною ЛеоКарт, 6,5 грн – при оплаті студентською ЛеоКарт та 15 грн – при оплаті банківською картою чи пристроєм з NFC.
Крім того, для власників транспортних карток доступні безоплатні пересадки, що здешевлює вартість найдешевшої поїздки ще в 2-4 рази.
"Впровадження безоплатних пересадок – це ще один вагомий аргумент на користь безготівкових поїздок з ЛеоКарт. І водночас додаткова можливість заощаджувати ще більше. Адже за всі поїздки, завалідовані в межах 40 хвилин, пасажир оплачує як за одну – 13 грн з загальною ЛеоКарт чи 6,5 грн зі студентською ЛеоКарт", - додали у міськраді.
Красотка Деми снова балует мужчин пикантными фото…
На смітнику під Дніпром знайшли мішки з мільйонами гривень (фото) …
Топ-10 найдорожчих українських бізнес-брендів …
Forbes опублікував фотографії нового iPhone 8…
iPhone 8: фоторепортаж…
В Інтернеті з’явилися фотографії єдиного курорту в "ДНР"…
Молоді мільярдери-холостяки: топ-10 рейтинг Forbes (ФОТО)…
У Франції знайшли закинутий автосалон жигулів (фото)…
В Англії продають замок за ціною квартири (ФОТО)…
Українська 500-тка в топ-15. Найкрасивіші гроші світу…