На старі авто хочуть ввести податок.
Готовий проект податку, яким будуть обкладені усі старі авто в Україні, приготували до передачі на обговорення у Верховну Раду.
Свіжий законопроект вже складений письмово, втім не підписаний його організаторами і у Верховній Раді не подавався на розгляд.Закон враховує обкладення екологічним податком усе авто на території України, чий вік вищий вказаного в проекті допустимого порогу. На сьогодні конкретні ставки не озвучуються, втім найменша сума щорічного збору дорівнює 75 євро, ця ставка збільшуватиметься з кожним подальшим роком використання (або ж простою) автомобільного засобу.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Польщі стартувало виробництво нового Volkswagen Caddy
У початковому варіанті проекту податок стягуватиметься з автомобілів, стариших двох років, а сам збір диференціюється за віком і об’ємом двигуна внутрішнього згорання транспортного засобу (МС). Головною темою для впровадження нового збору, як свідчить пояснювальна записка, вважається отримання допоміжного фінансування, яке буде спрямоване на ремонт українських доріг. Нагадаємо, що на даний момент українські дороги опинилися в десятці гірших за якістю у світі.
Схожу ініціативу, яка не набула закінченої форми, вже розкритикували у ВААІД (Всеукраїнська Асоціація автомобільних імпортерів і дилерів). За заявою начальника ВААІД, Олега Назаренко, проект повинен змусити усіх автомобілістів утилізувати свої особисті авто у разі заборони на їх використання з боку ДАІ.
Раніше, якщо МС використовувати забороняли, або воно не підлягало ремонту, його просто можна було залишити в гаражі або розібрати на запчастини, зараз, якщо приймуть законопроект, і ДАІ заборонить використовувати автомобіль, власник МС буде зобов’язаний щороку виплачувати збір за автомобіль до тих пір, поки він не буде знятий з реєстрації в ДАІ і утилізований.
Красотка Деми снова балует мужчин пикантными фото…
На смітнику під Дніпром знайшли мішки з мільйонами гривень (фото) …
Топ-10 найдорожчих українських бізнес-брендів …
Forbes опублікував фотографії нового iPhone 8…
iPhone 8: фоторепортаж…
В Інтернеті з’явилися фотографії єдиного курорту в "ДНР"…
Молоді мільярдери-холостяки: топ-10 рейтинг Forbes (ФОТО)…
У Франції знайшли закинутий автосалон жигулів (фото)…
В Англії продають замок за ціною квартири (ФОТО)…
Українська 500-тка в топ-15. Найкрасивіші гроші світу…