В Україні очікується здорожчання яєць – через зростання попиту перед Великоднем, який у 2025 році святкується 20 квітня. В експертному середовищі очікують, що зростання цін станеться на початку-середині квітня – напередодні свята.
Про це розповів аналітик асоціації "Український клуб аграрного бізнесу" (УКАБ) Максим Гопка. Він зазначив після спаду передсвяткового ажіотажу ціни можуть просісти – адже попит на них знизиться.
"За тиждень-два до Великодня ціни на яйця можуть зрости. Тому що в передсвятковий час на цей продукт є досить великий попит", – йдеться в повідомленні.
Втім, зазначив Гопка, окремі фактори можуть утримати ціни на поточному рівні, і здорожчання не відбудеться. Цього слід очікувати, зокрема, якщо у березні-квітні буде тепла погода.
"Може бути така ситуація, що вартість яєць взагалі не зросте, а триматиметься на тому ж рівні. Все залежить від того, які у квітні будуть погодні умови. Якщо буде тепло, то передумов для зростання ціни не буде", – резюмував експерт.
Скільки коштують яйця в українських супермаркетах
За даними "Мінфіну", наприкінці минулого тижня українські супермаркети продавали фасовані яйця марки "Ясенсвіт" у середньому по 70,2 грн/десяток. Це на 3,58 грн вище за середню ціну лютого. Зокрема:
Novus – 68,09 грн/десяток;
Megamarket – 72,3 грн/десяток.
Красотка Деми снова балует мужчин пикантными фото…
На смітнику під Дніпром знайшли мішки з мільйонами гривень (фото) …
Топ-10 найдорожчих українських бізнес-брендів …
Forbes опублікував фотографії нового iPhone 8…
iPhone 8: фоторепортаж…
В Інтернеті з’явилися фотографії єдиного курорту в "ДНР"…
Молоді мільярдери-холостяки: топ-10 рейтинг Forbes (ФОТО)…
У Франції знайшли закинутий автосалон жигулів (фото)…
В Англії продають замок за ціною квартири (ФОТО)…
Українська 500-тка в топ-15. Найкрасивіші гроші світу…