Суспільство, Влада та політики Автор: RomanK Друкувати

Що готують в Австрії для біженців із Закарпаття

  • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Австрія, біженці, допомога

    Австрія висловлює стурбованість зростанням кількості великих сімей із Закарпаття, регіону, не охопленого військовими діями. Місцева влада почала підозрювати можливе шахрайство під час отримання соціальної допомоги. У відповідь на це уряд країни має намір посилити контроль і посилити умови для виплат біженцям.

    2047_67744.jpg (.95 Kb)

    Про це повідомляє видання Kosmo.

    Причини рішення

    Здобувачі притулку із Закарпаття стикаються з труднощами через мовний бар’єр, оскільки багато хто з них не розмовляє ні українською, ні російською, а також часто не володіють базовими навичками грамотності.

    Це викликає побоювання з приводу можливих випадків шахрайства, пов’язаних із програмами соціальної допомоги.

    «Наплив шукачів притулку створює організаційні проблеми, особливо для шкіл, дитячих садочків та громад у Зальцбурзі. Близько 90% заяв про надання притулку в регіоні зараз надходять від цих груп людей», — ідеться в повідомленні.

    Скільки коштів отримують біженці в Австрії

    Австрія стикається з відчутним фінансовим впливом через свою державну програму допомоги на дітей, розмір якої коливається від 180 до 250 євро залежно від віку дитини, а також включає додаткові виплати на догляд за дитиною.

    На відміну від інших шукачів притулку, українські біженці отримують значну державну підтримку, яка охоплює не тільки базову допомогу, а й житлові субсидії, а також сімейні виплати. Наразі в Австрії проживає близько 90 тис. українських біженців.

    Антон Хольцер, координатор з питань притулку в Зальцбурзі та колишній командир рятувальників Червоного Хреста, повідомив про випадки так званого «біженського туризму».

    Сім’ї, які раніше отримували соціальну допомогу в таких країнах, як Франція та Іспанія, тепер переїжджають до Австрії. Причиною цього може бути більш вигідна фінансова підтримка, пропонована в Австрії.

    Новопризначений міністр у справах сім’ї Клаудія Плакольм оголосила про створення робочої групи, метою якої є запобігання зловживання сімейними виплатами.

    У рамках нової політики тривалість отримання сімейної допомоги та допомоги по догляду за дитиною буде скорочено з 1 року до 6 місяців.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як український малий бізнес змушений годувати чужі корпорації Як український малий бізнес змушений годувати чужі корпорації
Останнім часом ситуація в сфері інтернет-торгівлі стає дедалі загрозливішою. За даними Опендатабот та Прозорро, близько 30% малого бізнесу в Україні п...
Одна історія кар’єри в ІТ, яка могла не статися — шлях до успіху у кібербезпеці Одна історія кар’єри в ІТ, яка могла не статися — шлях до успіху у кібербезпеці
Що робити, коли життя несподівано змінює маршрут, а майбутнє стає розмитим? Як знайти себе, якщо опори більше немає, а університетський диплом чи попе...
Як Ploom допомагає зменшити дим і неприємний запах? Як Ploom допомагає зменшити дим і неприємний запах?
Усім відомо, що традиційне куріння сигарет супроводжується характерним димом і неприємним запахом, який залишається на одязі, у приміщеннях та на воло...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми