У грудні в Україні відбудеться автоматичне збільшення всіх видів пенсійних виплат. Як повідомили в прес-службі Мінсоцполітики, відповідний перерахунок відбудеться у зв'язку зі зростанням прожиткового мінімуму.

"Відповідно до Державного бюджету на цей рік, із 1 грудня відбудеться чергове підвищення прожиткового мінімуму. У зв'язку з цим буде підвищено розмір усіх пенсійних виплат вже у грудні. Мінімальна пенсія становитиме 949 грн. Перерахунок відбудеться автоматично і не потребуватиме жодних заяв чи довідок. На ці потреби на грудень у бюджеті Пенсійного фонду передбачені додаткові кошти у сумі понад 600 млн. грн.", – говориться в повідомленні.
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Банкіри воюють за вклади пенсіонерів (Відео)
У прес-службі Мінсоцполітики також нагадали, що із 1 грудня прожитковий мінімум у розрахунку на місяць на одну особу становитиме 1176 грн., для дітей віком до 6 років – 1032 грн., для дітей віком від 6 до 18 років – 1286 грн., для працездатних осіб - 1218 грн., а для осіб, які втратили працездатність – 949 грн.
Красотка Деми снова балует мужчин пикантными фото…
На смітнику під Дніпром знайшли мішки з мільйонами гривень (фото) …
Топ-10 найдорожчих українських бізнес-брендів …
Forbes опублікував фотографії нового iPhone 8…
iPhone 8: фоторепортаж…
В Інтернеті з’явилися фотографії єдиного курорту в "ДНР"…
Молоді мільярдери-холостяки: топ-10 рейтинг Forbes (ФОТО)…
У Франції знайшли закинутий автосалон жигулів (фото)…
В Англії продають замок за ціною квартири (ФОТО)…
Українська 500-тка в топ-15. Найкрасивіші гроші світу…