У зв'язку зі зниженням Росією ціни газ для України, уряд вирішив зменшити тарифи на природний газ для бюджетних установ і промислових підприємств. Про це заявив Юрій Бойко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Янукович домовився у Москві за труби Ахметова
"Сумарно зниження цін дасть економію для бюджету 12 млрд гривень, для промислових підприємств - 10 млрд гривень", - сказав він.
Бойко уточнив, що для бюджетних підприємств граничний тариф на газ із 1 січня буде знижено з 3459 гривень за 1000 куб. м (без ПДВ, цільової надбавки і тарифів на транспортування, розподіл та постачання) до 2448 гривень, тоді як для промислових підприємств - до 3113 гривень.
"Ціна для промпідприємств надалі щокварталу зменшуватимуться з кінцевим результатом у четвертому кварталі в 2502 гривень за 1000 куб. м з урахуванням того, що долар буде незначно зростати. З цим пов'язана різниця між 2448 та 2502", - пояснив перший віце-прем'єр.
Бойко додав, що з другого кварталу ціна газу для промпідприємств, як очікується, становитиме 2752 гривень за 1000 куб. м, із третього - 2600 гривень за 1000 куб. м.
Віце-прем'єр вважає, що таке здешевлення газу дасть змогу підприємствам України підвищити конкурентоспроможність та зміцнити експортний потенціал.
Нагадаємо, раніше "Бізнес" писав про ТОП-5 олігархів, які отримають зиск від московських угод
Красотка Деми снова балует мужчин пикантными фото…
На смітнику під Дніпром знайшли мішки з мільйонами гривень (фото) …
Топ-10 найдорожчих українських бізнес-брендів …
Forbes опублікував фотографії нового iPhone 8…
iPhone 8: фоторепортаж…
В Інтернеті з’явилися фотографії єдиного курорту в "ДНР"…
Молоді мільярдери-холостяки: топ-10 рейтинг Forbes (ФОТО)…
У Франції знайшли закинутий автосалон жигулів (фото)…
В Англії продають замок за ціною квартири (ФОТО)…
Українська 500-тка в топ-15. Найкрасивіші гроші світу…