Помпезно відкритий агресором Путіним Кримський міст зіткнувся з черговою проблемою в зв'язку з неможливістю окупантів його убезпечити.
В російському Міністерстві транспорту визнали, що у встановлені терміни роботи з безпеки завершити не вдасться. Раніше прогнозувалося, що роботи будуть завершені 30 вересня. Але наразі невідомо, на скільки вони затягнуться.
«Федеральне державне унітарне підприємство« Управління відомчої охорони Мінтрансу РФ »(структура Мінтрансу) не встигає в соголасованний термін - до 30 вересня - завершити роботи щодо забезпечення транспортної безпеки на автоподходах з боку Керчі до Кримського мосту», - зазначили у відомстві.
До того ж, мова йде не тільки про безпеку руху, включаючи розмітку, бар'єри тощо. Окупанти на мості не можуть навіть гарантувати провести в термін перевірку вантажів, що переміщуються по мосту.
Красотка Деми снова балует мужчин пикантными фото…
На смітнику під Дніпром знайшли мішки з мільйонами гривень (фото) …
Топ-10 найдорожчих українських бізнес-брендів …
Forbes опублікував фотографії нового iPhone 8…
iPhone 8: фоторепортаж…
В Інтернеті з’явилися фотографії єдиного курорту в "ДНР"…
Молоді мільярдери-холостяки: топ-10 рейтинг Forbes (ФОТО)…
У Франції знайшли закинутий автосалон жигулів (фото)…
В Англії продають замок за ціною квартири (ФОТО)…
Українська 500-тка в топ-15. Найкрасивіші гроші світу…