Вартість американської валюти невпинно йшла в гору й вже досягла 40 гривень. Національна валюта України на цьому тижні буде тільки знецінюватись.
Причиною дорожчання долара є надання другого траншу фінансової допомоги. Про це повідомив член Економічного дискусійного клубу Олег Пендзин у коментарі для ТСН.
За його словами, долар буде дорожчати через те, що Україна очікує на другу фінансову допомогу від ЄС.
«Нагадаю: перший транш у 4,5 млрд євро був у березні, і тоді курси долара і євро так само помітно збільшились, аби конвертувати ці кошти для держбюджету України максимально вигідно», — каже експерт.
Тому, як резюмує Пендзин, готівковий ринок буде схожий на міжбанк. Водночас яким очікується готівковий долар він не знає, однак точно вищим, аніж зараз.
У понеділок, 22 квітня, середній курс долара в українських банках становить 39,60 грн (купівля) та 40,10 (продаж). Готівковий курс — 39,90 (купівля) та 40,10 (продаж). Водночас офіційний курс Національного банку України становить 39,78 грн.
Красотка Деми снова балует мужчин пикантными фото…
На смітнику під Дніпром знайшли мішки з мільйонами гривень (фото) …
Топ-10 найдорожчих українських бізнес-брендів …
Forbes опублікував фотографії нового iPhone 8…
iPhone 8: фоторепортаж…
В Інтернеті з’явилися фотографії єдиного курорту в "ДНР"…
Молоді мільярдери-холостяки: топ-10 рейтинг Forbes (ФОТО)…
У Франції знайшли закинутий автосалон жигулів (фото)…
В Англії продають замок за ціною квартири (ФОТО)…
Українська 500-тка в топ-15. Найкрасивіші гроші світу…