За минулий тиждень ситуація на валютному ринку покращилася, а готівкова гривня посилилася до максимуму з початку року.
Про це йдеться у фінансовому тижневику інвестгрупи ICU.
«На роздрібному ринку збалансованість покращилася. Загалом фізичні особи за чотири дні тижня придбали валюти всього на 11 млн дол. більше, ніж продали. Це майже втричі менше, ніж за аналогічний період попереднього тижня», — йдеться у повідомленні.
Зазначається, що за останній тиждень курс готівкової гривні посилився приблизно на 0,5%, або 20 копійок, до 37,1−37,7 грн/дол., що є максимумом з початку року. Загалом із початку року укріплення складає більш ніж 7%, або приблизно 3 грн. Різниця готівкового курсу з курсом, який значна частина банків використовує для карткових розрахунків і для придбання валюти з розміщенням на депозитах, звузилася до приблизно 30 копійок.
«Міжбанківський валютний ринок залишається під контролем НБУ без значних змін в обсягах купівлі та продажу валюти клієнтами (юридичними особами) банків. Водночас на готівковому ринку пропозиція валюти покращується, що продовжує посилювати курс гривні. Через це фізособи не зацікавлені в придбанні валюти для депозитів, а віддають перевагу придбанню готівкової валюти за курсом, який майже не відрізняється від безготівкового. Це також і причина збільшення продажу безготівкової валюти, оскільки курс продажу валюти в безготівковій формі майже не відрізняється від готівкового», — повідомили у ICU.
Красотка Деми снова балует мужчин пикантными фото…
На смітнику під Дніпром знайшли мішки з мільйонами гривень (фото) …
Топ-10 найдорожчих українських бізнес-брендів …
Forbes опублікував фотографії нового iPhone 8…
iPhone 8: фоторепортаж…
В Інтернеті з’явилися фотографії єдиного курорту в "ДНР"…
Молоді мільярдери-холостяки: топ-10 рейтинг Forbes (ФОТО)…
У Франції знайшли закинутий автосалон жигулів (фото)…
В Англії продають замок за ціною квартири (ФОТО)…
Українська 500-тка в топ-15. Найкрасивіші гроші світу…