В Україні запустили ще одну міжнародну програму допомоги переселенцям (ВПО, внутрішньо переміщеним особам). Підтримку можуть отримати виключно ті ВПО, які зареєстровані в м. Суми.
Сума становить 6600 грн на особу, зареєструватися можна до 17 лютого. Допомогу надає Міжнародна організація з міграції (МОМ).
Подати заявку на виплату можуть переселенці, які на момент оформлення допомоги зареєстровані в Сумах. Пріоритет надається переселенцям, які мають труднощі, а також особам з інвалідністю.
Зареєструватися для отримання виплати можна за допомогою онлайн-заявки на посилання. Крім того, переселенці можуть особисто написати заяву в гуманітарному штабі на вул. Воскресенській, 16 (з 10:00 до 14:00 у будні).
Водночас необхідно, щоб переселенець не був отримувачем будь-якої іншої допомоги від міжнародних організацій (ООН, ЮНІСЕФ, МКЧХ тощо). Для кожного ВПО виплати можуть здійснюватися лише за однією з гуманітарних програм.
Красотка Деми снова балует мужчин пикантными фото…
На смітнику під Дніпром знайшли мішки з мільйонами гривень (фото) …
Топ-10 найдорожчих українських бізнес-брендів …
Forbes опублікував фотографії нового iPhone 8…
iPhone 8: фоторепортаж…
В Інтернеті з’явилися фотографії єдиного курорту в "ДНР"…
Молоді мільярдери-холостяки: топ-10 рейтинг Forbes (ФОТО)…
У Франції знайшли закинутий автосалон жигулів (фото)…
В Англії продають замок за ціною квартири (ФОТО)…
Українська 500-тка в топ-15. Найкрасивіші гроші світу…