ЖКГ та благоустрій Автор: RomanK Друкувати

Прогноз на новий опалювальний сезон

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: опалювальний сезон

  Для того, щоб мати вугілля для теплоелектростанцій в жовтні-листопаді, лави потрібно вводити в роботу навесні.

  9296_20141103113122.jpg (23.52 Kb)


  У січні-березні шахтарі "ДТЕК Енерго" ввели в роботу шість нових лав, що дозволить підтримати необхідні для роботи українських ТЕС темпи видобутку вугілля.

  Про це повідомляє прес-служба компанія.

  Відзначається, що в січні цього року були введені в роботу дві лави, в лютому – три. Ще одну лаву на вуглевидобувних підприємствах компанії ввели в роботу в березні.

  "Для того, щоб мати вугілля для теплоелектростанцій в жовтні-листопаді, треба вводити лави навесні. Тому вже зараз шахтарі працюють 24/7 для того, щоб забезпечити ТЕС вугіллям під час наступного не менш важкого опалювального сезону", - зазначають в "ДТЕК Енерго".

  У компанії нагадали, що в торік вугледобувними підприємствами були введені в роботу 28 нових лав.

  Лава
  Лава - підземна очисна гірнича виробка, в якій проводиться видобуток корисних копалин. Виробка може мати протяжність від декількох десятків до декількох сот метрів. Один бік лави утворений масивом вугілля (забоєм лави), а інший - закладним матеріалом або обрушеною породою виробленого простору. Має виходи на транспортний та вентиляційний виїмкові штреки.

  Видобуток вугілля під час війни
  Після 24 лютого 1/4 державних шахт опинилися на тимчасово окупованій Росією території.

  У вересні 2022 року Міненерго створило оперативний штаб для проходження опалювального сезону.

  15 вересня 2022 року глава Міненергетики Герман Галущенко заявив про те, що в найближчі два роки Україна буде розраховувати виключно на власний видобуток вугілля, попри те, що в результаті повномасштабного вторгнення Росії чверть українських державних шахт опинилися на тимчасово окупованій території.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми