ЖКГ та благоустрій Автор: RomanK Друкувати

Надавати соцпослуги будуть по-новому

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: соцпослуги

  Міністерство соціальної політики презентувало проєкт розбудови соціальної сфери, одним з елементів якої стане створення національного закупівельника соціальних послуг.

  9465_0_main_new_12247194.jpg (59.43 Kb)


  Нову візію майбутнього соціальної сфери представила міністр соціальної політики України Оксана Жолнович під час заходів, присвячених Дню соціальної роботи.

  «Наша місія, ми акцентуємо на цьому нашу увагу, — забезпечення спроможності. Ми хочемо, аби наші люди перестали жити з відчуттям, що їм хтось щось зобов’язаний дати. Ми хочемо кожному дати вудочку, яка допоможе здобути рибу — отримати економічну незалежність, а з нею гідне життя. Тому ми запускаємо абсолютно новий алгоритм взаємодії, де пріоритетом буде надання не фінансових інструментів, як це було досі, а надання людям певного набору соціальних послуг, які дозволять їм подолати складні життєві обставини», — наголосила міністр.
  За її словами, одним із основних елементів реформи в соціальній сфері стане створення нового алгоритму закупівлі соціальних послуг через залучення недержавних надавачів.

  «Ми плануємо створити національного закупівельника соціальних послуг, який співфінансуватиме надання цих послуг громадами. На базі основних єдиних стандартів, єдиних критеріїв і вимог буде збудована система соціальних послуг приблизно так, як зараз розбудовується медична система, маючи у своїй основі Національну службу здоров’я. Я думаю, ми зможемо масштабувати цей успішний досвід на соціальний напрямок і створити таку ж ефективну, проактивну мережу надавачів соціальних послуг, переважно недержавних», — зазначила Жолнович.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми