Влада та політики Автор: uabiz Друкувати Коментарів: 4

Віктор Янукович заробив за рік всього 746 гривень (Фото)

 • .  → Ключові теги: Гроші, Фінанси, Банки

  getimagecvvagf3rk5.jpg

  Молодший син президента Віктора Януковича, народний депутат Віктор Янукович, який балотується до наступного парламенту (№22 партійного списку Партії регіонів), за минулий рік заробив 233 тис. гривень.


  Про це свідчить його декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2011 рік, оприлюднена на сайті Центральної виборчої комісії, повідомляє агентство УНІАН.

  Минулого року сукупний дохід Януковича-молодшого становив 233 тис. 306 грн, більшість з якого - 193 тис. 317 грн - заробітна плата, 35 тис. 95 грн - матеріальна допомога і 4 тис. 894 грн - дивіденди та проценти.

  Син глави держави володіє земельною ділянкою площею 1610 кв.м, квартирою - 379,1 кв.м та іншим нерухомим майном - 510,8 кв.м.

  Водночас, у Януковича-молодшого немає ані житлового, ні садового будинку.

  На утримання майна він витратив 87 тис. 279 грн.

  Немає у Януковича-молодшого і легкового автомобіля та інших засобів пересування, хоча серед майна є гараж площею 20,5 кв.м.

  На банківському рахунку кандидата - 1 млн 153 тис. 614 грн.

  Водночас, сукупний дохід його родини (дружини та сина) становив у 2011 році 746 грн і ця сума повністю є дивідендами та процентами.

  У родини Януковича-молодшого відсутнє будь-яке нерухоме майно та транспортні засоби.

  Сума коштів на рахунках у банках та інших фінансових установах родини Януковича-молодшого також скромна - 195 грн.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...

Коментарі


 • Не люди а нечисть вроде какая то. Такую банд группировку пустили донецкие на нашу голову чт и не знаеш уже что делать то. В ружье и воевать что ли придется с ними по настоящему.....


 • Як йому це вдалося??????? • Як не повезло пацану, батя пахан цілої країни, а син ніщий, напевне з голоду пухне і ночує на смітниках чи вокзалах, я забув в нього ж гараж є.

Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми