Влада та політики Автор: profi Друкувати

Ріелторам пропонують обмежити прибутки

 • .  → Ключові теги: Мінеконоирозвитку

  Мінекономрозвитку оприлюднило проект закону "Про особливості здійснення ріелторської діяльності", згідно з яким максимальний розмір оплати ріелторських послуг складе 3% від вартості нерухомості.


  Як повідомили у відомстві, документ підготовлений за дорученням Кабміну і Президента України від 29 листопада 2011 року.

  Проект Закону поширюється на суб'єктів господарювання, що здійснюють діяльність з нерухомістю (ріелторської діяльності).

  Документом пропонується визначити ряд понять, пов'язаних з ріелторської діяльністю, професійними вимогами, видами ріелторської діяльності та іншими питаннями роботи ріелторів.

  При цьому Фонду держмайна пропонується надати право видачі та анулювання сертифікатів суб'єктів ріелторської діяльності та ведення їх реєстру.

  Також ріелторам пропонується дозволити створювати саморегульовані організації, які повинні налічувати не менше 250 осіб, а 90% членів такої організації повинні здійснювати ріелторську діяльність.

  Проект Закону, пояснювальна записка, аналіз регуляторного впливу розміщено на сайті Мінекономрозвитку в розділі "Обговорення проектів документів", урядовому сайті "Громадянське суспільство і влада" в розділі "Консультації з громадськістю" та на офіційному сайті Держкомітету з питань регуляторної політики та підприємництва. Зауваження та пропозиції до проекту закону очікують до 2 квітня.

  Наразі в Києві розмір винагороди ріелтора від угоди з купівлі-продажу становить 5% від вартості об'єкта, а робота посередника при укладенні договору з оренди житла - 50% місячного платежу.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми