Влада та політики, Індустрія та великий бізнес, Реклама та маркетинг Автор: profi Друкувати

Депутати візьмуться за Митний кодекс

 • .  → Ключові теги: Митний кодекс, митниця, податки, мита, Верховна Рада, депутати

  Верховна Рада України (ВР) сьогодні, 13 березня, в ході пленарного засідання планує розглянути повторно, після доопрацювання з пропозиціями Президента, проект Митного кодексу.


  Відповідний проект закону № 8130-д, враховує поправки президента на 90%. Крім того, глава профільного комітету Віталій Хомутиннік упевнений, що приймати відповідний законопроект необхідно саме в редакції комітету. Відзначимо, профільний комітет погодився з пропозицією глави держави знизити планку безмитного ввезення товарів до 500 євро, однак вважає необхідним вводити кодекс в дію вже в квітні.

  Також, Рада планує розглянути зв'язний законопроект № 8130/д "Пропозиції Президента до закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Митного кодексу України", в якому Президент наполягає на введенні його в силу з 1 січня 2013 р.

  У другому читанні нардепи розглянуть законопроект № 9074 від 26 серпня 2011 р. ініціірованний Кабінетом міністрів України "Про систему екстреної допомоги населенню за єдиним телефонним номером "112". Згідно з проектом закону, на території Україні вводиться єдиний телефонний номер служб екстреної допомоги 112. Відповідно до законопроекту, вартість впровадження служби екстреної допомоги населенню "112" обійдеться державі в 503 млн грн. Планується, що спочатку система буде повноцінно працювати в чотирьох містах України - Києві, Львові, Донецьку та Харкові. А до кінця 2012 року абсолютно у всіх містах України.

  В ході повторного першого читання Рада розгляне проект закону № 9412 від 3 листопада 2011 р. ініційований Кабінетом міністрів України про особливості приватизації вугледобувних підприємств, що встановлює особливі умови приватизації вугледобувних підприємств.

  Також нардепи в першому читанні буде винесений законопроект № 9713 від 16 січня 2012 р. про внесення змін до деяких законів України з питань приватизації. Законопроектом пропонується зняти заборону на приватизацію ТЕЦ для подальшої реалізації програми їх технічного переоснащення через залучення недержавних інвестицій шляхом передачі їх в оренду або концесію.

  РБК  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми