Влада та політики, Фінанси. Гроші. Валюта, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Шмигаль озвучив сім завдань на 2024 рік

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: Шмигаль, завдання 2024

  Прем'єр-міністр Денис Шмигаль озвучив сім завдань на 2024 рік.

  8662_630_360_1699973658-309.jpg (59.33 Kb)

  Про це глава уряду сказав під час форуму "Україна. Рік 2024", повідомляє Gazeta.ua.

  Перше завдання стосується оборонно-промислового комплексу. Важливо виробляти якомога більше зброї самим, сказав прем'єр.

  Друге завдання - забезпечити Україну фінансовими ресурсами.

  Відбувається постійна робота з партнерами - від Японії до США. МВФ, Світовим банком, Європейським інвестиційним банком, іншими фінансовими міжнародними установами.

  Наразі шукаються фінансові ресурси, аби закрити потребу у $37 млрд на 2024 рік.

  Третя ціль - конфіскація російських активів. Це також пов'язано із забезпеченням України фінансовими ресурсами. Понад $300 млрд Росії знаходяться на Заході. Це є неймовірним ресурсом для стійкості й відновлення України. Цього року план мінімум - перейти до використання доходів від цих заморожених активів.

  Четверта мета пов'язана з фінансовими ресурсами.

  "Економічне відновлення. 45 млрд грн цього року заклали в бюджеті на допомогу бізнесу. Гранти, пільгові кредити, індустріальні парки, великі інвестиційні проєкт, страхування воєнних ризиків, нові ринки для експорту. Це все необхідно, аби забезпечити виживання держави й забезпечити розвиток економіки", - сказав прем'єр.

  П'ята мета полягає у логістиці, яка підтримує економіку. Україна розгортає потужності портів й запускає нові пункти пропуску, сказав Шмигаль.

  Модернізуємо залізницю, в тому числі через будівництво євроколії, заявив глава уряду.

  Шосте завдання - продовжити відновлення. Очікується масштабування програми "єВідновлення", посилення захисту енергетики й забезпечення шкіл і лікарень укриттям. Також прискорюватиметься гуманітарне розмінування.

  Сьоме завдання - євроінтеграція України.

  "Зараз у нас вікно можливостей, і ми його використаємо. Починаємо перемовини з ЄС про наш вступ. Формуємо переговорну команду. ЄС як мета і ЄС як шлях - однаково важливі. Це робить нашу країну сильнішою. Це відкриває доступ до європейських ринків та ресурсів", - заявив прем'єр-міністр.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Мед з горіхами: смачне поєднання для здоров'я та задоволення Мед з горіхами: смачне поєднання для здоров'я та задоволення
Мед та горіхи - це не лише смачні делікатеси, але й корисні продукти, багаті поживними речовинами. Їх комбінація створює ідеальне поєднання смаку, аро...
Магазин Магазин "Аквадом": Ваш путь к здоровью и благополучию
В современном мире одним из важнейших аспектов заботы о здоровье является качество потребляемой воды. Ведь вода играет ключевую роль в поддержании жиз...
Ідеальний вибір для сім'ї: огляд Volvo EX30 Ідеальний вибір для сім'ї: огляд Volvo EX30
Коли справа доходить до вибору автомобіля для сім'ї, безпека та комфорт стоять на першому місці. Однак не менш важливими є стиль та екологічність. З у...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми