Влада та політики, Фінанси. Гроші. Валюта, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Команда МВФ у Києві: мета візиту

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: команда МВФ, Київ, переговори

  Пройде низка зустрічей перед переглядом програми фінансування України.

  1906_1461677925_mvf.jpg (.82 Kb)

  Сьогодні, 12 лютого, до Києва прибула команда Міжнародного валютного фонду, щоб провести низку зустрічей з представниками влади України та іншими партнерами. Про це повідомив постійний представник МВФ в Україні Ваграм Степанян.

  Після цих зустрічей 17 лютого місія МВФ на чолі з Гевіном Греєм розпочне дискусії з представниками влади України у Варшаві у контексті третього перегляду програми розширеного фінансування, що підтримується МВФ.

  "Команда МВФ на чолі з Умою Рамакрішнан, заступником директора Європейського департаменту МВФ, розпочинає сьогодні у Києві зустрічі з представниками влади України та іншими партнерами. Дискусії фокусуватимуться на цілях економічної політики влади України та викликах, що стоять перед економікою України", – йдеться у заяві.

  Також зазначено, що команда МВФ також братиме 13 лютого участь в інаугураційному засіданні Керівного Комітету Фонду розвитку потенціалу України. На цій зустрічі обговорюватимуться пріоритети щодо посилення спроможностей України та підтримка з боку МВФ.

  Співпраця з МВФ
  У березні 2023 року МВФ схвалиі чотирирічний пакет фінансування для України на суму 15,6 мільярда доларів. До кінця 2024 року Україна отримала вже третій транш фінансування на суму близько 900 млн доларів в рамках програми Механізму розширеного фінансування (EFF).

  27 грудня 2024 року уряд затвердив Національну стратегію доходів на 2024-2030 роки, чим виконав один зі структурних маяків програми співпраці з Міжнародним валютним фондом.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми