Влада та політики, Фінанси. Гроші. Валюта, Сільське господарство та промисловість Автор: RomanK Друкувати

Дуда прокоментував українсько-польські відносини

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: Дуда, відносини з Україною

  Суперечка щодо збіжжя є дрібною у контексті відносин між Україною і Польщею.

  7776_71937.jpg (181.83 Kb)


  Вона не вплине на весь доробок співпраці між Києвом і Варшавою. Про це заявив президент Польщі Анджей Дуда на конгресі з відбудови України Common Future ("Спільне майбутнє") у Познані, повідомив "Укрінформ".

  "Хочу вам сказати наступне: для мене співпраця й підтримка України має історичне значення, я кажу це з повною серйозністю. Я не вірю, що одна політично-правова суперечка може перекреслити такий капітал і доробок, який ми створили", – заявив Дуда.

  "Я не маю жодних сумнівів, що суперечка про постачання збіжжя з України на польський ринок є абсолютно дрібною частиною усіх польсько-українських відносин", – сказав.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рада виконала майже всі вимоги, необхідні для вступу України в ЄС

  Президент Польщі заявив, що це справа, яку "просто треба вирішити".

  Дуда сказав, що на "ці неприємні, часом болючі заяви" треба подивитися з "людської сторони", адже це все відбувається у період російських бомбардувань українських міст і сіл, коли на війні гинуть українські військові.

  "Це час величезних людських емоцій, політики теж є людьми", – сказав президент Польщі.

  Він закликав польський бізнес активно долучатися до процесу відбудови України і не звертати увагу на політичні суперечки, які часом з'являються у відносинах між обома країнами.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Підбираємо найкращі акції для купівлі у 2024 році Підбираємо найкращі акції для купівлі у 2024 році
Інвестування може стати захопливим та прибутковим заняттям, але лише за умови грамотного підходу. Сучасний ринковий гравець отримує доступ до численни...
Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми