Транспорт та авто Автор: admin Друкувати

Майже мільйон квитків на потяги купили українці через Інтернет за сім місяців року

 • .  → Ключові теги: квитки, укрзалізниця, інтернет

  Системою бронювання і продажу квитків на поїзди через мережу Інтернет користується все більше пасажирів. За 7 місяців 2012 року через Інтернет уже було реалізовано 989,8 тис. квитків, – по це сказав перший заступник начальника Головного пасажирського управління Ігор Бреус, повідомляє УНН з посиланням на "Укрзалізницю".


  "За липень поточного року реалізовано через Інтернет 456 тисяч проїзних документів, що становить 3,6% від загальної кількості квитків. Темпи зростання обсягів продажу залізничних квитків через Інтернет становлять 1,5% щомісяця. Тобто пасажири із задоволенням користуються цією послугою, самостійно отримують інформацію, оформляють проїзні документи", – розповів Бреус.

  Тенденція росту популярності послуги спостерігається з року в рік – протягом 2009 року пасажирами було придбано через Інтернет близько 83,5 тис., у 2010 – 132,5 тис., у 2011-му – 693,9 тис. квитків. З початку впровадження послуги в 2008 році за допомогою Всесвітньої мережі загалом придбано близько 1,9 млн залізничних квитків. Сьогодні 3,2% квитків від загального продажу оформляється через мережу Інтернет. Для порівняння, на авіаперевезення через мережу Інтернет оформляється 7-10% квитків.

  Нагадаємо, що 17 травня Укрзалізниця впровадила нову систему продажу проїзних документів через Інтернет у пасажирських перевезеннях.

  Пасажири мають можливість скористатися новою системою продажу квитків через електронні канали обслуговування на офіційному сайті Укрзалізниці в розділі меню “Пасажирам”. У режимі online можна обрати маршрут, дізнатися про наявність місць на потрібну дату, а також сплатити вартість проїзду.

  Нова система має комфортний інтерфейс користувача для формування маршруту і дозволяє пасажирам оплатити через мережу Internet обрані проїзні документи практично усіма діючими в Україні платіжними інструментами безготівкових розрахунків фізичних осіб. Зокрема, НСМЕП, VISA, MasterCard, Webmoney.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми