Транспорт та авто Автор: profi Друкувати

Азовське море залишиться без відпочивальників через "Укрзалізницю"

 • .  → Ключові теги: "Укрзалізниця"

  "Придніпровська залізниця" скорочує зупинки потягів на єдиній станції, звідки можна потрапити на Азовське узбережжя Херсонщини.


  Згідно з новим розкладом, з травня в Новоолексіївці зупинятиметься лише половина потягів - не 137 потягів, а 57. Решта йтимуть на Крим без зупинок.

  Пасажирські поїзди у Новоолексіївці зупиняються лише на дві хвилини, але залізничники вважають, що й цього забагато. Причину скорочення на залізниці пояснюють невеликою кількістю пасажирів.

  Новоолексіївка - єдина станція "Придніпровської залізниці" на території Херсонської області. За рік через неї проходить майже 90 тисяч пасажирів.

  Звістка про скасування зупинок половини пасажирських потягів зчинила паніку по всьому Азовському узбережжю. Керівники пансіонатів, власники міні-готелів і садиб упевнені, що залишаться без клієнтів, тому що відпочивальники обиратимуть інші регіони.

  "Третя чверть загальної кількості в сезоні відпочивальників приїжджає саме поїздами. Причому, основна частина - це Російська федерація, Білорусь і звичайно Україна", - повідомив директор одного з пансіонатів.

  Обурені люди вже обіцяють заблокувати дорогу, якщо їх не почують.

  Тим часом керівництво "Придніпровської залізниці" запевняє, що зміна розкладу не остаточна. Мовляв, якщо пасажири страждатимуть, зупинки потягів відновлять. Однак для подібних експериментів залишилося обмаль часу - незабаром починається курортний сезон.

  ТСН  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми