Транспорт та авто Автор: admin Друкувати

Азаров запропонував корейцям будувати «хюндаї» разом

 • .  → Ключові теги: Hyundai, потяг

  Український прем’єр Азаров заявив, що Україна більше не буде просто купувати поїзди Hyundai, і запропонував спільне будівництво. Корейці погодилися. Про розподіл часток і прибутку в СП нічого не повідомляється.


  9191_1.jpgУкраїна зацікавлена розвивати співпрацю з Кореєю в питанні створення в нашій державі швидкісного залізничного руху, але це мають бути виключно спільні проекти. Про це заявив прем'єр-міністр Микола Азаров під час зустрічі з уповноваженим президента Республіки Корея Лі Дже О, повідомляє прес-служба Кабміну.

  Прем'єр-міністр підкреслив, що Україна перед Євро-2012 вже закупила корейські швидкісні поїзди Hyundai.

  При цьому він підкреслив, що Україна може самостійно виробляти високоякісні швидкісні поїзди. Зокрема, Крюківський завод розробив швидкісний міжрегіональний двосистемний електропоїзд і зараз завершуються необхідні випробування цього поїзда.

  "Ми зацікавлені в розвитку співробітництва, в тому числі щодо впровадження швидкісного залізничного руху. Але це мають бути виключно спільні проекти. Давайте так дивитися на це питання. Воно дуже важливе", — заявив Азаров.

  У свою чергу Лі Дже О повідомив, що Корея готова до такої співпраці. Зокрема, пропонується спільне виробництво швидкісних поїздів в Україні, будівництво швидкісних залізниць міжобласного та міждержавного сполучення, участь в будівництві терміналу зрідженого газу, в створенні в Україні "електронного уряду" тощо.

  Нагадаємо, що Україна закупила у Південної Кореї 10 потягів Hyundai. З кінця травня вони курсують з Києва у Львів, Харків і Донецьк. Перед появою Hyundai "Укрзалізниця" скасувала більшість звичайних швидких поїздів, а також швидкісні електрички до Львова та Харкова, які були вдвічі дешевші.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Підбираємо найкращі акції для купівлі у 2024 році Підбираємо найкращі акції для купівлі у 2024 році
Інвестування може стати захопливим та прибутковим заняттям, але лише за умови грамотного підходу. Сучасний ринковий гравець отримує доступ до численни...
Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми