Транспорт та авто Автор: admin Друкувати

Азаров більше не хоче купувати Hyundai

 • .  → Ключові теги: Hyundai, потяг

  Україна більше не буде закуповувати потяги Hyundai.


  0216_1.jpgПро це заявив прем'єр-міністр Микола Азаров під час відвідування Сорочинського ярмарку на Полтавщині у четвер, повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна".

  "Крюківський вагонобудівний завод створив потяг не кращий і не гірший ніж Hyundai, який курсує нині на нашій залізниці. Ми Hyundai більше купувати не будемо. Купуватимемо потяги Крюківського заводу", - сказав він.

  Прем'єр наголосив, що потяги вітчизняного виробництва надійні та якісні.

  Як відомо, швидкісні електропоїзди виробництва Hyundai Rotem курсують на залізницях України під брендом "Український експрес".
  Постачання 10 нових двосистемних міжрегіональних електропоїздів у дев'ятивагонній комплектації від Hyundai Corporation здійснюються в рамках проекту впровадження в Україні прискореного залізничного руху за контрактом, підписаним з компанією Hyundai Corporation 16 грудня 2010 року.

  Електропоїзди Hyundai призначені для перевезення пасажирів із експлуатаційною швидкістю до 160 км/год на залізницях України із шириною колії 1520 мм на електрифікованих ділянках колії із постійним струмом напругою 3000 В і змінним струмом напругою 25000 В, частотою 50 Гц.

  "Луганськтепловоз" випускає магiстральнi та маневровi тепловози, дизель- та електропоїзди, трамваї, поворотнi кола, запчастини для залiзничного транспорту. Основнi замовники - "Укрзалiзниця" i "Росiйськi залiзницi".
  76% акцiй ВАТ "ХК "Луганськтепловоз" належать ЗАТ "Керуюча компанiя "Брянський машинобудiвний завод", яке входить до "Трансмашхолдингу".  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Підбираємо найкращі акції для купівлі у 2024 році Підбираємо найкращі акції для купівлі у 2024 році
Інвестування може стати захопливим та прибутковим заняттям, але лише за умови грамотного підходу. Сучасний ринковий гравець отримує доступ до численни...
Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми