Транспорт та авто, Тарифи. Ціни. Штрафи, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Які штрафи загрожують самокатникам за порушення ПДР

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: водії самокатів, порушення ПДР, штрафи

  Поліція ініціювала перевірки водіїв електросамокатів на наявність ознак сп’яніння, а викритим у порушеннях загрожує штраф у розмірі 17 тисяч гривень та позбавлення права керування всіма видами транспортних засобів.

  9916_1470992131_7a72d90f31f9fb52c5168c052d0361c8_650x410_1_650x410.jpg (40.12 Kb)


  Про це пише «Дорожній адвокат», повідомив hyser.com.ua.

  У недавніх випадках осіб, які орендували електросамокати після вечірки, було зупинено поліцією, та згодом на них склали протоколи за керування у стані алкогольного сп’яніння. У таких випадках суди наклали штраф у розмірі 17 тисяч гривень і позбавили прав водія строком на один рік.

  Оскільки багато громадян переходять на легкі електромобілі, у тому числі електросамокати, електровелосипеди, одноколісні велосипеди, гіроборди тощо, дуже важливо дотримуватися правил дорожнього руху навіть у ситуаціях, коли правова база чітко не визначена. В даний час регулювання електротранспорту залишається неоднозначним, що дозволяє поліцейським використовувати цю невизначеність, проводячи тести на тверезість водіїв.

  Ці тести призвели до позитивних результатів на алкогольне чи наркотичне сп’яніння, що призвело до складання протоколів та штрафів для протестованих. Крім того, тим, хто відмовляється проходити обстеження, також видаються протоколи. Суди часто виносять рішення на користь звинувачення, що призводить до великих штрафів та дискваліфікації.

  Користувачам електромобілів важливо розуміти, що вони вважаються учасниками дорожнього руху і повинні дотримуватись правил дорожнього руху. Водіння автомобіля у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння створює значні юридичні ризики та ризики для безпеки навіть у ситуаціях, коли правова база чітко не визначена.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Підбираємо найкращі акції для купівлі у 2024 році Підбираємо найкращі акції для купівлі у 2024 році
Інвестування може стати захопливим та прибутковим заняттям, але лише за умови грамотного підходу. Сучасний ринковий гравець отримує доступ до численни...
Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми