Транспорт та авто, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Які електромобілі стали взірцем надійності на китайському ринку

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: елекрокари, Китай, рейтинг

  У першій половині 2023 року електромобілі Voyah стали взірцем надійності на величезному китайському ринку.

  7958_nissan_leaf__5039200f.jpg (43.88 Kb)


  Цю відзнаку вони отримали за результатами всебічної експертизи, організованої Китайською мережею автомобільної якості, яка стала першопрохідцем у спробах Китаю відстежувати скарги споживачів, пов’язані з якістю автомобілів.

  В оцінці взяли участь 34 бренди електромобілів, кожен з яких представив свій різноманітний модельний ряд. В результаті лише 23 з цих претендентів змогли перевершити еталон, продемонструвавши бездоганну прихильність до досконалості та надійності продукції, в той час як інші 11 брендів опинилися в нижніх ешелонах рейтингу.

  Оцінка проводилася за п’ятьма окремими критеріями: відстеження частоти скарг і звернень до сервісного центру через збої в роботі, ретельна перевірка точності збірки і довговічності складових частин, вузлів та інтегрованих систем, визначення рівня безпеки, а також оцінка схильності до дефектів при щоденному використанні, що вимагає своєчасного технічного обслуговування.

  На вершині рейтингу — марка електромобілів преміум-класу Voyah, яка отримала найменше нарікань від вимогливих автовласників, набравши 123 бали.

  Забезпечивши собі друге місце, електромобілі Arcfox відстали від лідера на 15 пунктів.

  Smart посів третю сходинку в рейтингу надійності, замикаючи трійку лідерів серед виробників надійних електромобілів, яких впритул переслідують Aion і Hycan.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми