Транспорт та авто, Податки та законодавство, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

З 17 вересня російські машини не зможуть в'їжджати в Польщу

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: Польща, заборона в'їзду машин рф

  Міністр внутрішніх справ та адміністрації Польщі Маріуш Каміньський заявив про те, що з 17 вересня російські машини не зможуть в'їжджати на їхню територію. Будь-яке авто, яке має реєстрацію в РФ, росіяни будуть змушені залишати на території РФ.

  2988_dublikat_avtonomer_rossii_s_gologrammami.jpg (40.2 Kb)


  Про це пише видання tvn24.pl. "З неділі буде введена заборона на в'їзд польських легкових автомобілів, зареєстрованих у Росії", - заявив міністр внутрішніх справ та адміністрації Маріуш Каміньський.

  Міністр Каміньський пояснив, що це означає, що жодного легкового автомобіля, зареєстрованого в Росії, не буде допущено на територію польської держави. "Російські вантажівки вже постраждали від цієї заборони. Зараз ми закриваємо це питання. Жоден російський автомобіль не в'їде до Польщі", – наголосив він.

  Це стосується всіх автомобілів, як тих, що використовуються в комерційних цілях, так і приватних автомобілів, незалежно від того, чи є власником автомобіля громадянином Росії чи громадянином іншої держави. Правило таке, що автомобіль, зареєстрований у Росії, не має права в'їжджати до Польщі, пояснив голова МВС.

  "Це ще один елемент санкцій, введених проти Росії та її громадян у зв'язку з жорстокою війною в Україні. У зв'язку з тим, що російська держава сьогодні становить загрозу міжнародній безпеці", - додав Маріуш Камінський.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми