Транспорт та авто, Податки та законодавство, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Митні органи Литви будуть у громадян РФ вилучати авто

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: Литва, заборона, авто з номерами рф

  Митні органи Литви будуть у громадян РФ вилучати авто, зареєстровані на території агресора.

  2988_dublikat_avtonomer_rossii_s_gologrammami.jpg (40.2 Kb)


  На тлі масових антиросійських санкцій, введених проти РФ у зв'язку з вторгненням в Україну, митні органи Литви будуть у громадян РФ вилучати авто, зареєстровані на території агресора.

  Як повідомила глава МВС Литви Агне Білотайте, конфіскація авто буде здійснюватися в рамках рекомендацій Єврокомісії з приводу заборонених до ввезення в ЄС з Росії речей. Винятки стосуватимуться автомобілів, власники яких нададуть документи, що підтверджують, що машина прямує в Калінінградську область, повідомляє литовське Національне радіо LRT.

  "Ті транспортні засоби, які зареєстровані в Росії, будуть конфісковані, якщо вони в'їдуть до Литви. Цей контроль буде забезпечувати митниця, оскільки це її функція", — сказала Білотайте.

  Вона також додала, що такий контроль санкцій не входить до функцій Служби охорони держкордону Литви (СОДКЛ).

  Віце-міністр закордонних справ Йовіта Нелюпшене повідомила, що санкції будуть поширюватися як на автомобілі з російською реєстрацією, так і на автомобілі з російськими номерами.

  "В даний час автомобілі, зареєстровані в Росії або такі, що мають російські реєстраційні знаки, не можуть в'їхати в Євросоюз через санкції", — сказала Нелюпшене.

  Вона додала, що ці санкції поширюються на всіх громадян ЄС, а не лише на громадян РФ.

  Авто з російською реєстрацією
  5 вересня 2023 року німецька митниця почала вилучати при в'їзді в країну у росіян авто з номерами РФ. Зазначається, що російські громадяни порушують закон Німеччини "Про зовнішню торгівлю".

  У зв'язку з цим посольство Росії в Німеччині радить своїм громадянами просто не в'їжджати і не ввозити в країну авто з російськими номерами. Росіяни стверджують, що ввозять авто "для використання в особистих цілях або транзиту", але німецькі митники все одно конфісковують машини.

  10 вересня 2023 року Єврокомісія підтвердила, що громадянам країни-агресора заборонено в'їзд до країн Євросоюзу на особистих автомобілях, зареєстрованих в РФ. В'їзд на таких автомобілях буде розцінюватися як заборонений імпорт. Термін, на який ввозиться автомобіль з російськими номерами та митна процедура, яка використовується при цьому, не мають значення.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми