Транспорт та авто, Податки та законодавство, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

В Сервісному центрі МВС нагадали алгоритм перереєстрації авто

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: купівля-продаж авто, перереєстрація

  В Сервісному центрі МВС нагадали алгоритм перереєстрації транспортних засобів, що вже зареєстровані в Україні та були у використанні.

  5036_avtomobili-bu.jpg (89.58 Kb)


  Якщо бажаєте продати своє авто, то першим кроком для його перереєстрації на нового власника є отримання талону попереднього запису на послугу. Запис можна здійснити на сайті Головного сервісного центру МВС скориставшись функціоналом Е-запис, а також талон можна отримати безпосередньо в терміналі, що розташований в приміщенні сервісного центру МВС.

  Для перереєстрації автомобілів, причепів, мотоциклів, мопедів продавцю та покупцю необхідно звернутися до будь-якого зручного для них сервісного центру МВС.

  У продавця мають бути такі документи:

  паспорт громадянина України;
  ідентифікаційний код;
  наявне свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.
  У свою чергу в покупця мають бути наявні:
  паспорт громадянина України;
  ідентифікаційний код.

  Договір купівлі-продажу в сервісному центрі МВС оформляється безкоштовно. Після перереєстрації транспортного засобу новий власник отримує новий номерний знак і свідоцтво про реєстрацію автомобіля вже на своє ім'я.

  Експертне дослідження не є обов’язковим. Воно проводиться за бажанням продавця чи покупця. Але радимо звернутись до Експертної служби МВС, аби вони надали вам висновок про транспортний засіб, що наявні номерні агрегати не були підроблені.

  Орієнтовну вартість перереєстрації транспортного засобу на нового власника можна розрахувати за допомогою онлайн-сервісу — калькулятор орієнтовної вартості отримання адміністративної послуги.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми