Транспорт та авто, Податки та законодавство, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Українці за кордоном можуть обміняти посвідчення водія

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: права, обмін за кордоном

  Українці, які виїхали за кордон, можуть скористатись послугою з обміну посвідчення водія через мобільно-технічні комплекси обслуговування громадян ДП «Документ».

  1246_154051_159.jpg (55.22 Kb)

  Про це повідомляє Головний сервісний центр МВС.

  «За 8 місяців обміняно понад 25 000 посвідчень водія через ДП „Документ“ за кордоном. У центрах обслуговування громадяни України обмінюють українське посвідчення водія на таке ж українське сучасного зразка», — сказано в повідомленні.

  В ДП «Документ» послуга з обміну посвідчення водія актуальна, коли:

  у наявного документа закінчився термін дії;
  написи на пластиковому бланку затерлися та не читаються;
  особа змінила персональні дані (прізвище, ім'я, по батькові, місце реєстрації чи стать);
  водій бажає замінити посвідчення старого зразка на нове.

  Відновити втрачене чи викрадене посвідчення водія за кордоном поки не є можливим. У центрах обслуговування громадян ДП «Документ» надається лише послуга з обміну фізичного документа посвідчення водія або ж електронного, сформованого за допомогою Порталу Дія чи Електронного кабінету водія.

  Де працюють центри ДП «Документ»

  Наразі центри ДП «Документ» надають послугу сервісних центрів МВС у 6 європейських країнах. Обміняти посвідчення водія за кордоном можна у чотирьох містах Польщі: Варшаві, Гданську, Вроцлаві, Кракові; у Чехії — Празі, у Словаччині — Братиславі, у Німеччині — Берліні та Кельні, у Туреччині — Стамбулі, в Іспанії — Валенсії та Мадриді.

  «В Україні е-посвідчення водія є чинними, а за кордоном вони не регламентовані міжнародним законодавством. Якщо громадянин виїхав за кордон і має виключно електронне посвідчення водія, яке не дійсне за межами нашої держави, то у центрах ДП „Документ“ можна його обміняти на пластиковий документ, який визнається за кордоном», — додали в МВС.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Як працює реклама у Telegram? Як працює реклама у Telegram?
Реклама у Telegram стає дедалі популярнішою завдяки унікальним можливостям платформи. Ось ключові аспекти роботи реклами в цьому месенджері.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми