Транспорт та авто, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Укрзалізниця продовжує системну боротьбу із спекулянтами

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Укрзалізниця, корупція

  Укрзалізниця продовжує системну боротьбу з перекупами та майстрами «квиткового фотошопу».

  2500_9661e1f-pociag-przemysl-kijow.jpg (168.44 Kb)


  Залізничники повідомили, що нині відбуваються перевірки пасажирів при посадці в поїзди. І це дало результати — раптово й абсолютно несподівано зникли квитки у перекупів на рейси польського напрямку.

  «За два тижні ретельного контролю посадки до рейсів було не допущено близько двох десятків пасажирів з квитками на імена, які не збігалися з документами, що посвідчують особу», — повідомили на Укрзалізниці.

  Це, як правило, імена спекулянтів, під якими ті завчасно викуповують квитки, а потім перепродають їх зі зміненим у фоторедакторі ім'ям (яке все одно проявиться у провідника при скануванні) або навіть без змін.

  За останній місяць ми заблокували понад 600 акаунтів, які використовували спекулянти для масового викупу квитків.

  «Нагадуємо, що квитки на всі польські поїзди доступні рівно за 20 днів до дати відправлення о 8:00 ранку в мобільному застосунку Укрзалізниці. Виключення: поїзд № 67/68 Київ — Варшава: квитки на нього надходять у продаж тепер о 9:00 ранку, щоб дозувати навантаження на застосунок», — звертають увагу на Укрзалізниці.

  Залізничники дякують всім, хто не потурає спекулянтам.

  «Цінуємо вашу чесність і продовжуємо працювати, щоб дістати квитки було значно легше», — пишуть незламні борці з корупцією з Укрзалізниці.

  З 24 серпня запустять новий залізничний маршрут між Польщею та Україною.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми