Транспорт та авто, Податки та законодавство, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

З якими мигалками на машині треба дати дорогу

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: штрафи, авто, водії

  Проблискові маячки зазвичай розміщені на автомобілях швидкої допомоги, правоохоронців і рятувальників. Миганням вони сигналізують, що спецавто потрібно пропустити під час руху на екстрений виклик. Однак є випадки, коли робити це не обов’язково.

  1246_154051_159.jpg (55.22 Kb)


  Так, якщо позаду вашого авто видніється синій проблисковий маячок і чути сирену, ви повинні пропустити цю машину. Цей транспортний засіб може ігнорувати світлофор і регулювальника.

  У випадку якщо ви бачите червоний проблисковий маячок, притисніться до узбіччя та повністю зупиніть свій транспортний засіб. Червоний сигнал використовується в найбільш невідкладних випадках.

  А от якщо позаду вас їде машина з помаранчевим або білим проблисковим маячком, то водій цивільного транспортного засобу не повинен перешкоджати роботі автомобілів з включеними маячками такого кольору. Тобто пропускати такі автівки не потрібно.

  Якщо водій порушить правило про необхідність пропустити оперативний автомобіль, його можуть оштрафувати на 680 гривень.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми